Яскраві особистості проекту «Звана вечеря»!

Телеканал СТБ

«Звана вечеря» аж ніяк не найскладніше випробування в житті Ірини Бицької. Після школи вона посварилася з батьком і на півроку втекла з дому з вуличними музиками. Жила, де доведеться, із двадцятьма чолов’ягами. Грала на вулиці й у переходах у страшні морози. Обмороженими пальцями дівчина перебирала обмерзлі струни гітари. Співати доводилося застудженим зірваним голосом. Було все, навіть наркотики. А фінал історії просто голлівудський. Наша героїня втекла від вуличних музик разом зі своїм найзапеклішим ворогом. Тепер вони найліпші друзі.

Програму «Звана вечеря» в гостях у ІриниДивіться тут


Сільський гламур «Званої вечері»!
Двадцятирічного артиста Макса й учасники, і глядачі сприймали як ніжного, гламурного, ні до чого не пристосованого хлопчика. Та ніхто й не підозрював, що Макс – перший хлопець на селі. Виявляється, київський артист щоліта жив у бабусі в селі в Чернігівській області. А що таке літо в селі? Це природа, це річка, це молоко з-під корови. З останнім із названого й стався неординарний випадок Макса.
Коли Максу виповнилося 7 років, бабуся вирішила навчити онука доїти корову. У 13 років Макс уже й сам міг показати майстер-клас у цій нелегкій справі. Гламурному столичному хлопцеві подобалося доїти корову. Він робив це охоче до того дня, поки не трапилося таке. Макс присів на стільчик біля улюбленої Корівки, підставив цебро й почав доїти. Ємність поступово заповнювалася білим теплим молоком. І отут сталося непередбачуване – корова спорожнилася в цебро з удоєм. Максиму було соромно зізнатися бабусі, хоча його провини у цьому не було. Мудра бабуся відчула недобре:
– Як так, Максимонько?

Програму «Звана вечеря» в гостях у МаксаДивіться тут


Контрабандисти «Званої вечері»!
Тетяна – переможниця дев'ятого циклу проекту «Звана вечеря». Любляча дружина, турботлива мама, унікальна теща й до того ж … екстремалка. Обожнює картинг, боулінг, літала на парашуті над морем. Однак найекстремальніший епізод у житті Тетяни – це коли вона нелегально перетинала кордон Україна – Росія. Героїня щиросердно зізналася, що брала участь у контрабанді. Як виявилося, Тетяна разом із компанією таких самих нелегалів везла в Росію українські продукти. Побачивши це, митники висадили їх із поїзда. Та відважні українки на цьому не зупинилися, і додому, певна річ, не повернулися. Вирішили прориватися своїм ходом. Темною зимовою ніччю страшним лісом, у якому вили вовки, ішли жінки із величезними торбами на плечах. А серед них і наша Тетяна. Кордон таки перетнули й заборонений товар на місце доставили.

Попередні програми «Звана вечеря» Дивіться тут