«Секретні матеріали. Дівчинко, з'явися»

Телеканал СТБ

У переповненому ресторанчику в Арлінгтоні, Вірджинія, Гален, божевільна людина, несподівано дістає зброю й починає стріляти у відвідувачів. Поліцейський снайпер важко ранить стрільця. Людина виходить із натовпу й прикладає долоню до рани Галена, за секунди загоюючи її. Коли на місці події з'являються Скаллі й Малдер, парамедики й детективи не можуть докладно розповісти про подію, а всі відвідувачі ресторанчика, що одержали вогнепальні поранення, виявляються здоровими. Ще дивніше те, що ця людина безвісти зникає з ресторанчика. Тим часом на пляжі поруч із літнім будиночком сім'ї Малдер на Род Айленд до міс Малдер підходить Курець. Починається гаряча суперечка. Незабаром після цього Малдерові кажуть, що його мати у важкому стані доправлена у відділення інтенсивної терапії. Разом зі Скаллі Малдер поспішає до лікарні…
Дивіться серіал «Секретні матеріали. Дівчинко, з'явися» у вівторок, 29 січня, о 23:45 на СТБ.


Чудесний дарунок прибульців!

Канадський вчений-антрополог Кріста Хенриксен нещодавно заявила, що після дослідження кількох десятків випадків викрадення людей інопланетянами вона дійшла несподіваного висновку: такий досвід у деяких випадках має позитивний характер.
Аргентинець Вентура Масейрас, 73-річний нічний сторож з міста Трес Аррайос, побачив НЛО, коли пив чай перед своєю постовою будкою.
«І тут я почув дивне шипіння, – розповідав він потім. – Начебто летить рій розсерджених бджіл. Коли я виявив, що звук іде згори, то підняв очі й побачив об'єкт, що летів у повітрі неподалік, над евкаліптовим лісом, у діаметрі він був не менш як 20-25 метрів».
Масейрас, приголомшений побаченим, взяв у руки рушницю й про всяк випадок направив її на НЛО. У відповідь із нього блиснув такий інтенсивний промінь світла, що Масейрас був геть осліплений. Слідом за цим шум помітно підсилився, світло погасло, і об'єкт зник.
Однак найнеймовірніше виявилося за декілька днів. Масейрас відчув, що на його верхній щелепі, що мала вже багато просвітів, почали рости нові зуби. Минуло небагато часу, і їх з'явилося чотири: два різці й два корінних. Крім того Масейрас, який раніше був напівписьменною людиною, почав вільно розмірковувати на філософські, теологічні й астрономічні теми.
Не менш лікувальним виявився космічний промінь і для австралійця Джейкоба Бронсона. Одного літнього вечора 2004 року він сидів на озері й вудив рибу. Раптом над озером завис дископодібний об’єкт діаметром приблизно 10-15 метрів. Джейкоб не злякався, а, навпаки, обурився й у стані афекту замахнувся вудкою на «тарілку»: мовляв, геть звідси, бо всю рибу розполохаєш!
У відповідь із НЛО в рибалку вдарив яскраво-синій промінь. Джейкоб відчув гострий біль у животі й знепритомнів.
Коли через деякий час він опритомнів, НЛО вже зник, а вся поверхня озера була покрита мертвою рибою.
У Джейкоба Бронсона був рак шлунка, і через кілька днів йому мали зробити складну операцію. Після досить неприємної зустрічі із прибульцями Бронсон вирішив проконсультуватися зі своїм лікарем: чи варто проводити операцію практично відразу після болючого удару космічним променем. Медик, певна річ, не повірив у «байки» свого пацієнта, проте відправив його на обстеження. Результати його викликали в хірурга справжній шок: смертельна злоякісна пухлина в шлунку Бронсона найнеймовірнішим чином розсмокталася!
http://www.newsplaneta.com/