Рекордсмен «Званої вечері»!

Телеканал СТБ

Віталій – фокусник-ілюзіоніст, він же майстер чечітки. Увійшов в історію проекту тим, що на своєму вечорі набрав максимальну кількість балів. Запропонована китайська кухня гостям припала до смаку, а від побачених фокусів четвірка взагалі була в захваті. Звана вечеря Віталія пройшла на ура, а могла б закінчитися у в'язниці.

– Я викличу міліцію! Що за пиятику ви тут влаштували? – репетувала «добра» сусідка. На її лемент висунув ніс із дверей сусід навпроти, не розібравшись, у чому річ, із невдоволенням грюкнув дверима. Причиною став занадто гучний прийом гостей, що влаштував Віталій.

– Ану геть звідси! На вас тут ніхто не чекав! – обурювався за дверима Віталій. Екстрасенсів від перебору звукової енергії просто валило з ніг. І навіть енергетична сила гостей не могла протистояти фокусникові в червоних дірявих носках.

Від злісних сусідів довелося рятувати самого героя. Знімальна група, озброївшись камерами, пішла до незадоволених мешканців. Побачивши телевізійників, сусіди втихомирилися й розбрелися по квартирах.

Попередні програми «Звана вечеря» Дивіться тут