«Приватні історії. Тетяна Буланова»

Телеканал СТБ

«Приватні історії» — єдина програма, що позиціонує себе як найрозумніша серед гламурних і найгламурніша серед розумних. Це авторський проект Оксани Барковської, що розповідає про різні події в житті людей, яких називають «зірками».
«Приватні історії» — не просто банальна послідовність підводок і сюжетів, це радше маленькі фільми, де є своя внутрішня драматургія, де герой і його історія розкриваються незвичними методами й засобами, які відрізняються від штампів і кліше, що стали звичними в багатьох аналогічних телеформатах. Програма максимально адаптована для сьогоднішнього глядача, який хоче одержувати інформацію про події тут і зараз. Разом із певними позачасовими сюжетами в передачі є дайджест новин, історія тижня, розповіді про майбутні театральні й кінопрем’єри, одне слово, усе про наймодніше й найцікавіше навколо нас.
Дивіться програму «Приватні історії. Тетяна Буланова» у вівторок, 29 січня, о 10:50 на СТБ.


Тетяна Буланова.

Тетяна Буланова народилася 6 березня. Дитинство Тані проходило в Санкт-Петербурзі, а на ціле літо майбутня співачка їхала на дачу. За її словами, це був «світлий час у житті». У сім'ї Буланових професійних музикантів не було, а любов до музики Тетяні прищепили батьки. Закінчила музичну школу за класом фортепіано. Однак Тані там не дуже подобалося вчитися. Єдиним приємним спогадом за 7 років навчання в музичній школі став випускний вечір, де Таня співала майже за всіх артистів, ховаючись за декораціями.

Перші акорди на гітарі Тане показав брат, граючи дворові пісні. Років у 15 Тетяна сама почала підбирати на гітарі міські романси. Вона дуже любила Ізабеллу Юр'єву й Жанну Бічевську, і дотепер їх любить. Особливо їй подобалося, коли Бічевська співала пісні Булата Окуджави у своїй обробці. Однак Тетяна не планувала бути співачкою. Вона хотіла служити в театрі, хотіла стати драматичною акторкою.

У грудні 1989 року Тетяна познайомилася з Миколою Тагриним, керівником групи «Літній сад». Микола запитав, чи не хоче вона записати пісню. Тетяна погодилася! Перша пісня була записана в січні 1990 року, це була пісня «Дівчисько».
Перший виступ відбувся 16 квітня 1990 року на сцені актового залу Технологічного інституту, у залі був людей зо десять…

Сьогодні на запитання, чи є у вас життєве кредо, Таня відповідає: «Головне – нікому не заздрити. Але це дається важко, бо заздрість притаманна геть усім, комусь меншою мірою, комусь – більшою. Заздрісники – нещасні люди, а мені вдалося свого часу впоратися із заздрістю й навчитися радіти життю, у цьому й полягає мій головний життєвий секрет».
http://www.bulanova.com/