Т/с «Коломбо. Номер убивці»

Телеканал СТБ

Лейтенант Коломбо – антипод класичного детектива: він неуважний і несучасний, зі своїм одним оком явно не тягне на красеня, курить дешеві сигари, увесь час ходить у пожмаканому плащі й їздить на старенькому «Пежо»…
Сьогодні знаменитий фокусник-ілюзіоніст Сантіні боїться, що його темне минуле випливе на світ. Власник кабаре Джессі Джером дізнався про те, що під час війни під ім'ям Стефан Мюллер Сантіні служив наглядачем у концтаборі. Тому Сантіні замислив убивство. У той момент, коли публіка чекає на його появу з металевого куба, опущеного в акваріум з водою, Сантіні поквитався зі своїм ворогом у геть іншому місці.
Дивіться далі улюблений серіал «Коломбо» у п'ятницю, 25 січня, о 15:05 на СТБ.


Головні атрибути лейтенанта Коломбо!

1.Сигара Коломбо – дешева, з різким запахом.
Сигару Коломбо курить постійно. Цим самим займається й Пітер Фальк. До того ж Фалькові байдуже, що курити. Якось його запросили до сигарного клубу, де нічого не було видно через дим. Про цю подію Фальк потім згадував із захватом: лише там він міг надихатися досхочу. Маніакальну любов Коломбо-Фалька до сигар усіляко підкреслюють продюсери серіалу, сценаристи, режисери.
2.Дружина Коломбо – жінка, котру ніхто не бачив.
Місіс Коломбо – жінка загадкова. По-перше, вона захоплюється майже всім на світі: тільки-но Коломбо бачить імовірного вбивцю, одразу головною темою бесід стає думка місіс Коломбо із приводу професії підозрюваного. Ще дружина Коломбо намагається відучити чоловіка від сигар – їй більше подобається трубка. У місіс Коломбо є приказка на будь-який випадок. У кадрі дружина американського лейтенанта ніколи не з'являється.
3.Плащ Коломбо.
Просто плащ, але дуже старий і пом'ятий. Явно виник завдяки Film noir – там приватні сищики дуже любили довгі світлі плащі. Однак із часів «чорних фільмів» і Хемфрі Богарта минуло багато років, плащ Коломбо видається нарочито допотопним. Продюсери наче підкреслюють: їхній герой – викопний, але викопний, що належить до дуже гідного геологічного періоду.
4.Машина Коломбо – «Пежо 403».
Якось продюсери серіалу вирішили, що в Коломбо мусить бути якась особлива машина. Фальк опирався, сказав, що в Коломбо вже є дружина, сигара й плащ. Більше нічого не потрібно. Проте машину знайшли, і Фальк вибрав її сам, побачивши лише капот, який стирчав з-поміж інших автомобілів. Потім ця старенька машина була невичерпним джерелом серіальних жартів.
5.Собака Коломбо – басет на ім’я Собака.
Якось продюсери серіалу вирішили, що в Коломбо мусить бути собака. Фальк знову опирався й сказав, що в Коломбо вже є плащ, сигара, машина й дружина. Більше нічого не потрібно. Проте Фалькові показали собаку й він одразу зрозумів, що це собака Коломбо. Потім басет з'являвся неодноразово, в одному з епізодів його навіть учили їсти морозиво й дивитися телевізор. За час знімань серіалу басет помер, і на його місце взяли іншого басета. Новий пес був молодшим, і його доводилося гримувати.
6.Око Коломбо – точніше, Пітера Фалька.
Втратив око Пітер Фальк ще в ранньому дитинстві, через рак. Як він сам розповідав у інтерв’ю, попервах наявність скляного ока завдавала йому страждань, а потім він звик. І часом жартував з довірливих людей. Замолоду Фальк служив на торговельному кораблі, і до нього причепилися з питанням – чому це Фальк, такий юний, злякався кар’єри військового моряка. На це Фальк відповів, що в нього – великі проблеми зі здоров’ям. Після чого вийняв з рота щелепу (тоді він мав міст на передніх зубах) і поклав на лавочку. Потім Фальк незворушно витяг своє скляне око. Але остаточно він добив свого співрозмовника тоді, коли вдав, нібито відгвинчує штучну ногу. Цього нещасний глядач не зміг винести й із репетом утік від Фалька.
httр://lvovna-lvova.narod.ru/