Х/ф «Шизофренія»

Телеканал СТБ

Високопоставлений політик замовляє державним спецслужбам убивство керівника великої фінансової корпорації, який має намір балотуватися в президенти. Кілера на прізвисько Німий підбирають із ув'язнених, засуджених за вбивство. Однак Німий виходить з-під контролю…
Сюжет ґрунтується на історії, яку розказав Олександру Абдулову один із відомих російських «авторитетів». Вирішений у жанрі політичного детектива, фільм розповідає про широкі зв'язки кримінального світу Росії із правоохоронними структурами та спецслужбами, корумпованість урядових чиновників найвищого рангу.
Дивіться х/ф «Шизофренія» у п'ятницю, 25 січня, о 22:20 на СТБ.


Олександр Абдулов.

Народився 29 травня 1953 року в місті Тобольську, у театральній сім'ї. Батько – Абдулов Гаврило Данилович, був творцем і художнім керівником першого в Середній Азії російського драматичного театру в місті Фергані. Мати – Абдулова Людмила Олександрівна.
Акторська кар'єра Олександра Абдулова почалася в п'ятирічному віці, коли він разом із батьком вийшов на сцену Ферганського драматичного театру у виставі «Кремлівські куранти». Батько для Олександра завжди був головною дійовою особою. Він виховав в Олександрі ставлення до театру як до Храму.
Попри те, що акторський шлях Абдулову була визначений, замолоду він про нього й не думав: займався музикою та спортом. Музичними кумирами для нього завжди були «Beatles». Актор цього ніколи не приховував і у своєму авторському фільмі «Бременські музиканти й Ко» ще раз продемонстрував свою любов до великих музикантів.
Значних успіхів Олександр Абдулов досяг у спорті. Професійно займаючись фехтуванням, він був визнаний гідним звання майстра спорту СРСР. Спочатку навіть хотів зв'язати своє життя зі спортом і поступив на факультет фізкультури Ферганського педінституту. Однак через рік театр узяв своє, і Абдулов успішно здав іспити до ДІТМ і поступив на курс І.М. Раєвського.
1974 року Марк Захаров побачив талановитого юнака в дипломній виставі й запросив у Театр імені Ленінського комсомолу (нині «Ленком») на головну роль лейтенанта Плужникова у виставі за повістю Б. Васильєва «У списках не значився». За цю роль він був визнаний гідним премії «Театральна весна». Ця роль і визначила подальшу акторську долю Олександра Абдулова.
http://www.peoples.ru/