«Слідство вели з Леонідом Каневським. Пограбування століття»

Телеканал СТБ

1977 рік. Із закритого сховища Держбанку зникає півтора мільйона рублів – фантастична на ті часи сума. Сищики здивовані. Щоб ограбувати банк, злочинець здійснив приголомшливий акробатичний стрибок з даху будинку у вікно сусіднього будинку й проліз в отвір діаметром 30 сантиметрів.

Установлено серію зниклих купюр. Брежнєв особисто віддає наказ припинити подальший випуск грошей цієї серії. Полювання на злочинця триває по всьому Радянському Союзі. А той, випереджаючи оперативників, подорожує країною, гуляє в ресторанах, але встигає вчасно зникнути. Щоб вирахувати геніального злочинця, потрібен не менш геніальний сищик. Така людина знайшлася. Між грабіжником і слідчим починається заочна дуель.

Дивіться «Слідство вели з Леонідом Каневським. Пограбування століття» у четвер, 24 січня, о 20:20 на СТБ.


У Португалії кілька людей стали жертвами шахрайки, яка пропонувала зробити «мамографію через супутник»!

Така собі португальська дама, що представлялася телефоном співробітницею медичного дослідницького центру, пропонувала жителям містечка Мессинеш у південній португальській провінції Алгарве пройти «мамографічне обстеження», проведене за допомогою супутника.

Для проведення «мамографії» за участю супутника клієнтам слід було лише роздягнутися біля відчиненого вікна, а ще краще – на балконі або веранді свого будинку й у такий спосіб «пройти» космічну процедуру.

Важко сказати, чому деякі клієнти погодилися на таке «космічне дослідження» – чи то сліпе преклоніння перед точністю космічних приладів, чи то вплив чарів міфологічного сюжету про Данаю, що потрапила під струмені золотого дощу, в які втілився Зевс. Однак безперечно – це очікування чуда неземного, загадкового, хвилюючого…

І чудо здійснилось!

Як повідомили португальські газети з посиланням на джерела в Національній республіканській гвардії, шахрайці повірили кілька людей віком від 19 до 45 років…

http://www.valeolog.com/

Повторення програми в п`ятницю, 25 січня, о 12:50 на СТБ.