Детективний серіал «Кулагін і партнери. Індійська ваза»

Телеканал СТБ

Про гарного сищика, як і про гарного правителя, має бути відомо мало. Обличчя сищика – маска, історія – таємниця, слава – розслідування. Сищик подібний до карткового шулера: «козир у кишені, ще півтора – в рукаві». Адже як виводити на чисту воду злочинців, як випереджати їх на пів ходу, якщо їм усе про тебе відомо? Робота сищика – проливати світло на загадкові справи, затінюючи самих себе. Бути найяскравішою зіркою, залишаючись сірим кардиналом. Давати поживу кримінальним хронікам газет, не залишаючи своїх слідів…
Сьогодні ввечері в агентство звертається пенсіонерка Інга Петрівна Кадишева. Недавно в неї померла літня подруга й в очікуванні спадкоємців квартиру покійниці опечатали. Інга Петрівна стверджує, що вже після смерті подруги із цієї квартири зникла індійська ваза, яку дуже любила померла.
Дивіться чергові розслідування в детективному серіалі «Кулагін і партнери» у четвер, 24 січня, о 21:30 на СТБ.


Пограбування за методом Санта Клауса.

Працівники готелю «Гапв’ю» у містечку Еліс Спрингс викликали пожежників після того, як почули ричання, що лунало із труби.
Австралійський грабіжник вирішив наслідувати Санта Клауса й пробратися в приміщення через трубу. Однак планам зловмисника не судилося здійснитися.
На момент прибуття пожежників чоловік був у трубі вже приблизно десять годин.
Поліція вважає, що чоловік вирішив пробратися в готель для пограбування.
Майже півтори години пожежники та співробітникам швидкої допомоги витягали чоловіка із труби будинку. Для цього довелося навіть зняти частина даху.
www.alltravels.com.ua
Повторення серіалу в п`ятницю, 25 січня, о 13:50 на СТБ.