Т/с «Коломбо. Історія вбивства»

Телеканал СТБ

Старий «Пежо», жалюгідний непромокальний плащ, басет, пом'ятий вигляд, штучне око, вічний пошук аркушика й олівця – і жінка, котру ніхто ніколи не бачив. Це все характеризує найвідомішого детектива світу, що майже не старіє.

Лейтенант Коломбо – антипод класичного детектива: він неуважний і несучасний, зі своїм одним оком явно не тягне на красеня, курить дешеві сигари, увесь час ходить у тому самому пожмаканому плащі, їздить на старенькому «Пежо» й коло жінок не впадає, бо давно й безпросвітно одружений (і байдуже, що дружина Коломбо жодного разу не з'являється в кадрі).

Дивіться далі улюблений серіал «Коломбо. Історія вбивства» у середу, 23 січня, о 15:20 на СТБ.


Хто вона, місіс Коломбо?

Дружину Коломбо в серіалі не показували. Натомість, хоч як це дивно, дружину самого Фалька ми бачили аж у шести серіях, однак грала вона різні ролі. Тож коли хитрющий лейтенант говорив про «місіс Коломбо», реальна місіс Фальк могла, перебуваючи поруч, тихо хихикати.

Дружину Фалька звати Шера Дейніз, і одружені вони вже… 25 років! Шера народилася 1950 року, за Фалька вийшла 1977-го. Заради цієї блондинки Коломбо кинув попередню дружину. Зустрілися, певна річ, на роботі: тоді Шера з'явилася у своєму першому епізоді з Коломбо.

Фальк був старший на 23 роки й набагато відоміший за довгоногу міс Дейніз – плащ лейтенанта він примірив років за десять до цієї зустрічі. Усі гадали, що цей роман не протриває довго. Однак у вересні акторові стукнуло вже три чверті століття, а він як і раніше живе із Шерою у злагоді й спокої.

Єдине, у чому подружжя не може дійти єдиної думки – це вечірки. Шера Дейніз їх обожнює, Пітер Фальк – ненавидить. Через скільки років спільного життя був знайдений компроміс: поки білявка веселиться із друзями, Фальк малює вдома свої картини.

http://lvovna-lvova.narod.ru/