«Слідство вели з Леонідом Каневським. Невловимий хижак»

Телеканал СТБ

Травень 1982-го. Мирне життя в Свердловську закінчилося. У лісопарках міста знаходять роздерті тіла дівчат. Міліція безсила, а жителі шепотяться: в уральській столиці з'явився людожер. Дехто запевняє: діє ціла банда. Минуть довгі роки, засудять і навіть стратять невинних, перш ніж удасться заарештувати справжнього злочинця.
Дивіться програму «Слідство вели з Леонідом Каневським. Невловимий хижак» у середу, 23 січня, о 20:20 на СТБ.
Повторення програми 24 січня о 13:00


Скоріше у в'язницю!

Переодягнені поліцейські часто проводять секретні операції, видаючи себе за кримінальників. Якось поліція заарештувала скупника краденого, але й далі діяла від його імені. Операція тривала два тижні, після чого її вирішили завершувати. Щоб вивезти речі з будинку арештованого скупника, до нього підігнали позичений у місцевій виправній установі фургон, на якому було написано «В'язниця».
Завантаження йшло повним ходом, коли до будинку підійшов бородатий суб'єкт і запропонував купити дешево кілька крадених речей. Його відразу затримали. Один із поліцейських не витримав: «Ну ти ж бачив тут тюремний фургон, навіщо ж ти поліз?» – «А я, хлопці, думав, ви й фургон украли», – простодушно відповів бородань.
http://gorod.tomsk.ru/