«Секретні матеріали. Втілення»

Телеканал СТБ

Скіннер відпочиває в барі готелю «Амбасадор», поруч із ним сідає приваблива жінка. Вони починають розмову, і несподівана симпатія, а також очевидна самотність обох приводить до того, що Скіннер і його нова знайома піднімаються в кімнату готелю. Та раптом Скіннер бачить, як із привабливої коханки дівчина перетворюється на стару… Скіннер прокидається. Повернувшись до жінки, що лежить поруч, він виявляє, що вона мертва. Скаллі й Малдер приєднуються до детектива Валтоса з відділу вбивств, який прибув на місце злочину. Там вони дізнаються про подробиці справи та імовірну причетність до вбивства Скіннера.
Дивіться «Секретні матеріали. Втілення» у середу, 23 січня, о 23:45 на СТБ.


Волтер Сергій Скіннер

Повне ім'я: Волтер Сергій Скіннер
Очі: карі
Дата народження: 3 червня 1952 року
Родина: Одружений на Шерон. Однак хотів розлучитися, точно невідомо
Поточна адреса: 17 поверх Віва Тауер. Crystal City, Virginia
Освіта: Університет Техаса
Поточний статус: заступник директора ФБР
Перед тим як прийти у ФБР, Скіннер воював у В'єтнамі. Він служив у морській піхоті. Волтер Скіннер є безпосереднім начальником Малдера та Скаллі. Він застерігав їх, що незвичайні методи розслідування можуть мати жахливі наслідки, і незабаром за наказом «найвищих рівнів уряду» закриває «X-Files». Однак після викрадення Скаллі він знову відкриває їх – бо «це те, чого вони бояться найбільше», говорить він Малдерові, не роз'ясняючи, хто саме «вони».
Багато разів виручав своїх агентів, вступаючи у відкриту конфронтацію з Курцем та іншими, викликаючи небезпеку на себе: його сильно ранить найманий убивця, а якось його намагаються усунути, обвинувативши в убивстві повії. Він укладає угоду з Курцем, і в обмін на лікування Скаллі від раку виконує брудну роботу – знищує всі докази вбивства. Загалом для своїх агентів – як батько рідний, однак вони часто приписують йому різні погані задуми: іноді його незаслужено обвинувачують у зрадництві.
http://xfiles.cdom.ru/