«У пошуках пригод. Таїланд»

Телеканал СТБ

Перебуваючи в постійному «пошуку пригод», Михайло Кожухов і далі подорожує світом…
Ви любите пригоди? Тоді дивіться неймовірні знайомства та несподівані події, які супроводжують ведучого в його роботі.
Дивіться й дивуйтеся, вчиться й подорожуйте разом із програмою «У пошуках пригод» у вівторок, 22 січня, о 17:00 на каналі СТБ.


«Таїланд – найекзотичніша та найтаємничіша країна світу!»

Історія Таїланду багата й неповторна. Свідчення тому – численні історичні визначні пам'ятки, побачити які можна в усіх куточках країни.
Банкок

Перше враження від сьогоднішнього метушливого Банкока оглушає й викликає суперечливі почуття від контрастності побаченого. Висотні ультрасучасні будинки зі скла й бетону й жалюгідні халупи з бамбука поряд із ними! Розкішні палаци й храми, що блищать мільйонами маленьких дзеркал, багатство, європейський лиск і бідність; вузькі тісні вулички внизу й швидкісні сучасні естакади на висоті 15-30 метрів над землею, величезні потоки машин, поліцейські в марлевих пов'язках, слони й буддійські ченці в жовтогарячому одязі, неймовірна розмаїтість фруктів, пряний аромат їжі… Усе це на непідготовлену людину може справити дійсно приголомшливе враження!

Королівський палац і храми.

Королівський палац заснований 1782 року королем Таїланду Рама I. Чи не найбільш відвідуване туристами місце. Палац являє собою величезний комплекс, куди входять королівська резиденція, храми, бібліотека, ступи-сховища праху колишніх королів. Найвідоміший храм Смарагдового Будди, де зберігається головна реліквія країни – зображення Будди, вирізане із цільного шматка нефриту. Від майстерності тайських художників і скульпторів Ви будете у захваті.
Рожевий сад і канали Банкока.

Тропічний заміський парк і кантрі-клуб біля річки, що розміщується в годині їзди від Банкока. На його території розташований прекрасний майданчик для гольфа на 18 лунок, є чудові умови для проживання. Поряд – тайське село, де Ви можете стати свідком тайської шлюбної церемонії, побачити народні танці й шоу слонів.
Прогулянка на човні каналами передмістя Банкока – Тхонбурі, відомого як "Венеція Сходу". Дорогою Ви відвідаєте головну прибережну визначну пам'ятку Банкока – Храм Зорі – на диво гарний храм зі ступою пранг, що здіймається в небо на 126 метрів. Назва храму походить від імені індуїстського божества Аруна – богині світанку.
Будинок Джима Томпсона.

Джим Томпсон – чи не найзагадковіша людина в історії Таїланду. Джим Томпсон – американець, що розбагатів в 50-і роки XX століття на відродженні шовкової індустрії Таїланду й прославив тайський шовк на увесь світ. 1959 року він вирішив перевезти в Банкок із провінцій стародавні тайські будинки й будівлі XVIII-XIX ст. і створити з них житловий комплекс. Згодом він розмістив у них свої чудові збірки антикваріату країн Південно-Східної Азії. 1967 року Джим Томпсон зник без вісті під час прогулянки в джунглях Малайзії.

http://countries.turistua.com/