PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+

Х/ф «Прибульці в Америці»

Телеканал СТБ

Шляхетний французький лицар сер Тібо та його слуга Андре прибувають в Англію, де Тібо має одружитися на прекрасній принцесі Розалінд. Однак це не подобається місцевому графові й він підмішує Тібо зілля, яке змушує його в нападі вбити свою наречену. Приголомшений лицар за допомогою місцевого чарівника намагається повернутися назад у минуле, щоб запобігти цьому жахливому нещасному випадкові, однак чи то чарівник був глухуватий, чи то просто перестарався, але наші герої потрапляють до сучасного Чикаго на 800 років уперед. Там, приголомшені й геть спантеличені, вони зустріли праправнучку Тібольта Джулію та її підступного нареченого Хантара. Тібольт і Андре мусять знайти спосіб повернутися у свій час, однак перед цим розкрити "мерзенну змова" й довести, що для XII і для XXI століть закони честі однакові.
Дивіться х/ф «Прибульці в Америці» у понеділок, 21 січня, о 12:00 на СТБ.


Подорожі в часі стали реальністю?
Професор Ізраїльського технологічного інституту Амос Орі перевершив самого Ейнштейна: за допомогою математичних моделей він обґрунтував можливість подорожі в часі.
Довгоочікуване відкриття було опубліковано в останньому числі наукового журналу "Фізичний огляд". Сенсаційні розробки ґрунтуються на зробленому 1949 року висновку Курта Геделя про те, що теорія відносності припускає існування різних моделей часу й простору.

На думку Амоса Орі, якщо надати скривленій просторово-тимчасовій структурі форму кільця або лійки з'являється можливість подорожувати в минуле. При цьому з кожним новим витком у цій структурі людина чимраз далі заглиблюватиметься в товщу часу.
Однак для створення підходящої для таких подорожей машини часу необхідні гігантські гравітаційні сили. Передбачається, що вони наявні біля таких об'єктів, як чорні діри. Вважається, що зірки, котрі гаснуть і маса яких перевищує об’єм Сонця принаймні вчетверо, вибухають через тиск, спричинений їхньою власною вагою. Унаслідок вибуху утворюються чорні діри, гравітаційні поля в яких настільки потужні, що цю область не може покинути навіть світло.
Усякий об'єкт, що досягає межі чорної діри – так званого краю подій, всмоктується в її надра, причому зовні не видно, що відбувається "усередині". Передбачається, що в глибині чорної діри закони фізики припиняють діяти, і просторова й часова координати, грубо кажучи, міняються місцями, а подорож у просторі стає подорожжю в часі.
http://www.podrobnosti.ua/