Серіал «Коломбо. Старомодне вбивство»

Телеканал СТБ

Прізвище – Коломбо. Посада – лейтенант. Є дружина, котру ніхто не бачив, машина, що погано заводиться, собака, якого слід вигулювати, і плащ, без якого не розкриваються злочини. Та вже намагалися – не йде робота в новому плащі!
Дивіться серіал «Коломбо. Старомодне вбивство» у четвер, 17 січня, о 15:00 на СТБ.


Загальний план будь-якої серії з лейтенантом Коломбо!
1. Глядачам показують якусь контору (житловий будинок, гольф-клуб, кіностудію), де два чоловіки намагаються з'ясувати стосунки. Стосунки ці давні, найчастіше – колись були близькими.
2. З'ясовується, що в одного із друзів (коханців, колег, родичів) є вагома причина швидше позбутися співрозмовника. Що й робиться за лічені хвилини екранного часу на очах телеглядача.
3. На місце злочину приходить Коломбо, він неуважний, одним вухом слухає своїх підлеглих, потім несподівано нахиляється (або стає навшпиньки) і витягає звідкись деталь Ікс.

4. Коломбо знайомиться з убивцею та проявляє щиру, дитячу, нав'язливу цікавість з приводу його професії (або піджака, або кулінарних здібностей, або книжок на полиці). Убивцю це попервах тішить, потім дратує: він не вбачає небезпеки в нерозумному на вигляд поліцейському, однак він не бажає бачити й самого поліцейського так часто.
5. Коломбо енний раз приходить до вбивці й довго розмірковує вголос про нестиковки в офіційній версії вбивства (зазвичай усе вважається нещасним випадком). "Це не дає мені спокою, сер", – каже Коломбо. Потім Коломбо повертається до дверей, прощається, убивця полегшено зітхає, Коломбо доходить до порога, потім повертається: "Ще одна річ, сер…"
6. У певний момент убивця вимагає, щоб Коломбо від нього відчепився: доказів у сищика все одно немає, а відволікати людей від роботи так настирливо немає ніякої причини. Коломбо винувато йде, та таки встигає сказати через двері "Ще одна річ, сер".
7. Викривається вбивця за моделлю "фокуснику, вийми зайця з капелюха!". Коломбо починає обвинувальну промову – убивця вимагає забрати від нього цього типа, що геть втратив розум. Тоді Коломбо витягає з кишені доказ Ікс. Єдиний, і часто – досить сумнівний. Проте тут у вбивці здають нерви, і він у всьому зізнається. Показово, що вбивці зазвичай не намагаються напасти на Коломбо – вони занадто пригнічені чужою перемогою.
httр://рeter-falk.clan.su/