«Слідство вели з Леонідом Каневським. Кримська справа»

Телеканал СТБ

Це сталося в безтурботні 70-і, коли люди були раді жити в «найкращій країні» світу. Що сталося на теренах всесоюзної здравниці «Крим»? Найзагадковіше пограбування в радянській історії. 140 тисяч рублів – викрадення, про яке доповіли товаришеві Брежнєву. «Чужий серед своїх» – хто прибирає свідків гучної справи? Ланцюг непоясненних подій, незнайомці з рушницями й автомобіль «Волга».

Секретні матеріали радянської епохи в документальному проекті «Слідство вели з Леонідом Каневським» у середу, 16 січня, о 20:25 на СТБ.


Тупість

26-річний житель канадського міста Пітерборо, Джеральд Діксон, був помилуваний судом після того, як його адвокат назвав «цілковиту тупість» клієнта як обставину, що пом’якшує провину.

Промова захисту була стислою: «Мого клієнта не можна назвати розумним. Коли він вирішив пограбувати відділення Монреальського банку в місті Уїтбі, йому не спало на думку, що покупку лижного шолома в серпні запам'ятає продавець крамниці, однак ступінь тупості мого клієнта визначається не цим фактом. А тим, що через кілька годин після пограбування він повернувся в банк, щоб відкрити поточний рахунок. А на запитання, скільки він хоче покласти на свій рахунок, він показав ту саму сумку, в яку касир за кілька годин до того поклав $2600, і сказав: «2600 доларів готівкою». Суд погодився з думкою адвоката.

http://hopstopia.mk.ua/