Детективний серіал «Кулагін і партнери»

Телеканал СТБ

У центрі подій – приватне розшукне агентство "Кулагін і партнери", що веде власні розслідування злочинів. Біля його керма – колишній співробітник спецслужб, адвокат Леонід Миколайович Кулагін. Суворі риси обличчя, холоднокровна розміреність, чудова інтуїція й просте людське співчуття – от візитівка Кулагіна. Крім того, Кулагін – чудовий аналітик. Якщо детективне розслідування – це необхідність поставити мат за три ходи невідомому супротивникові зі збитими з дошки фігурами… Не хвилюйтеся: Кулагін розставить фігури й знайде опонента! А далі? Далі, як-то кажуть, справа техніки…

Сьогодні на екрани вийде серія, де ви побачите, як через невдалу стрижку в перукарні може реально зламатися подальше життя!

Дивіться детективний серіал «Кулагін і партнери», що ґрунтується на реальних фактах, у вівторок, 15 січня, о 14:10 на СТБ.


Іноді в «Кулагіні й партнерах» герої видають такі перли!

«Ти в мене зараз сам бульйонним кубиком станеш!» (сказав Сашко директорові ресторану).

Кулагін – директорові підпільної фірми "Сурогатна мати": "Ви мені скажете, де дівчинка, інакше я Вас змушу виношувати й народжувати!"

Сашко й Женя стежили за злочинцем, а він їх засік. Сашку й Жені нічого не залишалося, як почати цілуватися. Коли злочинець побачив їх, кинув фразу: "Он як. У людей все нормально!"… Відповідно, у злочинця із цим не дуже!

Дуже багато смішного із приводу Сашкової лисини! Приміром, підліток запитує Сашка: «Ти хто?» Він відповідає: "Шрек! Що, не впізнав? Хочеш, автограф залишу?"

Сашко алкоголікові: "Чуєш, шановний! А каска-то тобі навіщо? Мерзнеш, чи що?" Алкоголік: "Ні. Це техніка на межі безпеки. Адже коли я виходжу звідси, всі косяки збираю. А в касці й голова ціла, і хазяїн".

Ольга Кулагіну: "Ну, що? Ви сказали їй, що ми знайшли її дочку?".
Кулагін: "Ні… Ми з нею трошки посварилися".

Сашка посадили в СІЗО під виглядом бомжа. Ольга, хвилюючись, запитує в Кулагіна: "Як бути? Слід витягати Сашка". Кулагін: "Нічого. Нехай поки посидить. Упораємося без нього"…

З розмови Жені з лікарем:
– А що в нього вражене?
– У нього ушкоджена черевна порожнина, стегна… Але надто сильно ушкоджені… статеві органи. Там живого місця не залишилося – суцільно криваве місце.
– Гм, власне, дивно… Зазвичай, якщо хочуть убити, стріляють… в інше місце.

http://kipforum.borda.ru/