«Слідство вели з Леонідом Каневським. Капкан для інтуриста»

Телеканал СТБ

Олімпійське літо 80-го року. У Москві чимало закордонних гостей. Делегації Сполучених Штатів і їхніх союзників не приїхали через уведення радянських військ в Афганістан. Західна пропаганда стверджує: влада Радянського Союзу не зможе гарантувати іноземцям безпеку.

У столиці вжиті небувалі заходи щодо забезпечення правопорядку. Свято спорту починається. А наступного дня сталося загадкове вбивство іноземця. У його речах знаходять контейнер з найрідкіснішим ізотопом. Щоб уникнути міжнародного скандалу, влада засекречує всю інформацію про злочин. В обстановці найсуворішої таємниці починається розслідування.

Що ж відбулося в підмосковному будинку відпочинку? Чи було вбивство громадянина іншої держави провокацією з боку західних спецслужб? Чи це була акція з усунення агента-нелегала? З'ясувалося, що незадовго до смерті іноземця бачили в товаристві якоїсь повії. Сищики починають перевірку московських притонів. У результаті слідство розкриває дивну кримінальну комбінацію…

Дивіться «Слідство вели з Леонідом Канівським. Капкан для інтуристів» у четвер, 10 січня, о 20:25 на СТБ.


Олімпіада-1980 – подія століття!

19 липня 1980 року. Церемонія відкриття літніх Ігор XXII Олімпіади. 3 серпня 1980 р. Церемонія закриття Ігор. Що такого вмістилося між цими двома датами, що вже двадцять років ми згадуємо дні Московської Олімпіади із почуттям ностальгії, що ятрить серце?

А починалося все так – у другому турі боротьби за проведення Ігор-76 Москва несподівано поступилася Монреалю. У наступній претендентській кампанії відступати було нікуди, і 23 жовтня 1974 року Міжнародний Олімпійський комітет (МОК) таки надав столиці СРСР право провести літню Олімпіаду-80. Уперше Олімпійські ігри мали відбутися в соцкраїні.

Ігри стали справжнім святом для всіх. Святом, майже не зіпсованим гонитвою за комерційною вигодою – Московські Ігри були збитковими, ну а державний піар дорожчий за будь-які гроші.

Так, Олімпіада стала справжнім святом дружби, що відбулося навіть попри бойкот, ініційований президентом США Дж. Картером – через що спортсмени з Канади, Японії, Китаю, ФРН і Сполучених Штатів так і не взяли участі в Іграх. Проте Ігри не стали Спартакіадою країн Варшавського Договору. Майже 6000 спортсменів із 81 країни змагалися в 203 (на п'ять більше, ніж у Монреалі) дисциплінах 21 виду спорту. Зо 10000 атлетів взяли участь в олімпійських стартах. Рекордне число медалей за всю історію олімпіади – 197 (зокрема 80 золотих!) – здобули радянські спортсмени!

За матеріалами http://80.ruz.net/