Яскраві особистості проекту «Звана вечеря»!

Телеканал СТБ

Туркі – двократний переможець проекту «Звана вечеря», лікар-гінеколог. Гості просто розтанули від смаженого морозива сирійця. Учасники одразу занотували рецепт десерту. Смачними були і решта страв. Туркі, як гостинний східний господар, нагодував їх щедро. Доведеться зганяти зайві кілограми. Лікарю через роботу хоч і нема коли возитися біля плити, та у програмі він показав найвищий пілотаж у кулінарії. Лікар змінив білий халат на фартух цього разу не для своєї коханої дружини. Сирійською кухнею він вирішив здивувати гостей і в нього це вийшло на всі сто. Попри прогнози, грати в лікаря учасникам не довелося. З продуктів медицини було лише смачне «УЗД по-пальмірські», так страва називається. Східний чоловік просто закохав у себе конкурентів добротою та гостинністю.

В Україні Туркі Рашидович справжній козак. Гостей зустрічає у вишиванці із жартами. Не забуває і про батьківщину Сирію. На порозі пригощає кавою. Гінеколог переміг, адже за нього вболівала уся жіноча половина населення. Як жартують його друзі, руки завжди у теплі, а гроші – у кишені. Та лікар на них не ображається, бо крапля правди у цих словах є.


Десерт «Сирія-Україна»

Морозиво (ванільне) – 1 кг
Кукурудзяні пластівці – 0,2 кг
Сухарі – 0,1 кг
Соняшникова олія – 1 л

Кульку морозива обкатуємо в пластівцях, потім опускаємо в яєчний білок і в морозилку. Кульки смажимо у фритюрі, як картоплю-фрі.

Попередні програми «Звана вечеря»Дивіться тут