«Секретні матеріали. Одкровення»

Телеканал СТБ

Сьогодні ввечері агент «X-Files» Дана Скаллі намагатиметься захистити хлопчика, смерть якого може підштовхнути Землю до Армагедону

3 сезон, «Одкровення»

Агенти ФБР вирушають до Пенсільванії розслідувати таємничу смерть Реверенда Фінлі – стигмата, чиї долоні несподівано почали кровоточити під побожними поглядами його піднесених парафіян. У процесі розслідування Скаллі зауважує сліди шнура на шиї у Фінлі, що свідчить про удушення.

Тим часом у Ловленді, штат Огайо, в учня п'ятого класу Кевіна Крайдера на очах у його вчительки й переляканих однокласників починають кровоточити долоні. Карина Майвалд, працівник соціальних служб, говорить, що батько Кевіна, Майкл, був поміщений у психіатричну клініку після того, як оголосив, що його хлопчик – син Господа! Чим завершиться ця серія?

Дивіться «Секретні матеріали» у понеділок, 7 січня, о 23:15 на СТБ.


Цікаві факти про…

Стигмати – струмки крові, що мимоволі з'являються в людини на долонях, ногах і чолі – саме в тих місцях, де був поранений Ісус під час розп'яття.

Стигмати з'являються миттєво й можуть триматися місяцями, залишаючись іноді на все життя, не завдаючи ніякого болю їхнім власникам. Явище стигматизму вкрай рідкісне. Ні священнослужителі, ні вчені не в змозі пояснити цей феномен, причинами виникнення якого є й фізичні, і психосоматичні, і, можливо, надприродні чинники.

Уважається, що першим носієм стигматів був святий Франциск. Стигмати з'явилися на його тілі 1224 року під час свята Воздвиження Святого Хреста. Відповідно до легенди, святому Франциску у видінні з'явився ангел, який п'ятьома променями світла посік шкіру на руках і ногах подвижника. Зо триста випадків стигматизму описав французький лікар Амбер-Гурбе ще в ХIХ столітті, базуючись на історичних і своїх даних. Однак більшість його повідомлень про появу стигматів на сьогодні визнані недостовірними. Відповідно до оцінок фахівців, за останні 850 років можна назвати тільки 430 достовірних випадків стигматизму.

http://fogmaker.net