Мюзикл «Вечори на хуторі біля Диканьки»

Телеканал СТБ

Хто не бував в українському селі під час різдвяних свят? Кому не відомо, що таке кохання до нестями? Приборкати нечисту силу, злітати в гості до цариці, посватати кохану дівчину – і все це за одну ніч! Дія фільму про всепереможне кохання Вакули й Оксани розгортається в мальовничій Диканьці й у царському палаці в Петербурзі напередодні Різдва. Казкові декорації й костюми, колоритні персонажі, приголомшливі трюки, чудова музика Костянтина Меладзе у виконанні Ф. Кіркорова, Лоліти, О. Скрипки, Ані Лорак, Т. Повалій, дуету "Віа Гра" та інших.

Дивіться мюзикл «Вечори на хуторі біля Диканьки» у понеділок, 7 січня, о 19:15 на СТБ.


Цікаві факти про…

Диканька

У 1831-1832 рр. у Петербурзі виходить збірник М.В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки», цим безсмертним твором письменник навіки прославив свій рідний край!

Диканька – селище міського типу на березі річки Ворскла, оточене густими лісами заповідника. Подейкують, свою назву місцевість одержала від диких непролазних хащ, які в давнину оточували її з усіх боків. За іншою версією, поселення одержало назву від першого мешканця – Дикуна, прізвища Дикий, Дикань і нині в цих краях не рідкість. Однак першими поселенцями, котрі тут облаштувалися, були скіфи, це доводять археологічні знахідки, датовані 7-6 ст. до н.е. Уперше Диканька згадується в літописних джерелах XVII ст. як арена битви повстанців під проводом Мартіна Пушкаря із загонами Івана Сербина. Місце кривавої січі дотепер називається Сербинське поле.

http://www.activeclub.com.ua