Х/ф «Петля Нестерова»

Телеканал СТБ

В основі сюжету фільму – життя директора заводу Володимира Петровича Нестерова, в якому є місце тільки для роботи. Із дружиною й дочкою він зустрічається в найкращому разі за сніданком. Спільних тем для розмов давно немає.

І от в одну мить розміряне й стале життя Нестерова руйнується телефонним дзвінком від незнайомця, котрий назвав себе його сином. Зустріч зі знайденим сином Сергієм розставила нові пріоритети в житті головного героя.

Спогади про колишні доленосні помилки змушують Володимира більше шукати контактів не лише зі знайденим сином, а й із нинішньою сім'єю – дружиною й дочкою…

У головних ролях Юрій Цурило й Ольга Торощина.

Дивіться х/ф «Петля Нестерова» у неділю, 6 січня, о 20:00 на СТБ.


Юрій Цурило

Головний герой фільму актор Юрій Цурило народився 1946 року в селі В’язники Владимирської області. Працювати почав із чотирнадцяти років. Спочатку був арматурником на будівництві, потім молотобійцем. Згодом поступив у Ярославське театральне училище. Служив у театрах Горького, Новосибірська, Норильська, грав усіх «колоритних» чоловіків – від Олександра Невського до Григорія Потьомкіна.

У 44 роки знявся в картині Олексія Германа «Хрустальов, машину!», потім в Івана Диховичного в «Копійці», у фільмі Германа за книгою братів Стругацьких «Важко бути богом».

http://www.kp.ua