Мюзикл «Пригоди Вєрки Сердючки»

Телеканал СТБ

Вєрка Сердючка народилася в селі, вона виривається із глухої провінції до Москви й бере приступом шоу-бізнес. Крім Андрія Данилка, у картині знялися популярні актори Тамара Яценко й Володимир Горянський, а роль мами Вєрки Сердючки грає Інна Білоконь, що вже давно одержала прізвисько Мама після успішних знімань у цій самій ролі в кількох кліпах пана Данилка. У картині знявся й Філіп Кіркоров, що зіграв роль друга Вєрки Сердючки. Відомий російський артист був зайнятий лише кілька знімальних днів. У ролі несподіваного гостя він з’являється спочатку на іменинах мами Сердючки в селі (сцени знімали в Музеї народної архітектури й побуту просто неба в Переяславі-Хмельницькому), потім провідує її в лікарняній палаті.

Читайте також: в новорічну ніч 2017 СТБ покаже мюзикл власного виробництва

Знімання “Пригод Вєрки Сердючки” проходили й на Центральному залізничному вокзалі, і в київському цирку. Саме там, за задумом сценариста, після закінчення естрадно-циркового училища й почала блищати Вєрка Сердючка. Весела новорічна комедія про українську Попелюшку, що пройшла шлях від колгоспу до циркового училища й великої сцени!

Дивіться мюзикл «Пригоди Вєрки Сердючки» у п’ятницю, 4 січня, о 20:00 на СТБ.


Андрій Данилко (Вєрка Сердючка)

Він пройде вулицею, а ви навіть не збагнете, що поруч – зірка. Та варто Андрієві Данилку причепити накладні груди й підвести губки – словом, перетворитися на Вєрку Сердючку, – як шанувальники готові засипати його квітами й залити горілкою!

Народився артист у Полтаві 2 жовтня 1973 року.

Улюблена страва: юшка (борщ і сало – не любить).

Оцінка своєї творчості: це лише початок!

Улюблена актриса: Фаїна Раневська.

Транспорт: літак.

Улюблений телеведучий: Леонід Парфьонов.

Родинний стан: не одружений, дітей немає.

Тип жінки: смілива, хуліганиста й одночасно жіночна – незакомплексована розумна студентка.

http://www.v-serduchka.com/