Х/ф «Білий палац»

Телеканал СТБ

Макс Берон – 27-річний успішний директор рекламного агентства, він у жалобі після смерті своєї молодої дружини. Випадкове нічне знайомство з Норою Бейкер несподівано різко змінює його життя. Вона – звичайна земна, емоційна й незалежна жінка, що живе на околиці міста й працює в забігайлівці, і їй сорок три. Та попри значну різницю у віці й у соціальному походженні, герої переживають бурхливий любовний роман. Та чи є в цього роману майбутнє? У головних ролях Сьюзан Сарандон й Джейсон Александр.

Дивіться х/ф «Білий палац» у середу, 2 січня, о 23:40 на СТБ.


Сьюзан Сарандон (справжнє ім'я Сьюзан Абігейл Томалінг) народилася 4 жовтня 1946 року в Нью-Йорку, США. Дочка співака з біг-бенду, що згодом став телепродюсером і виконавчим директором у рекламі.

Вивчала англійську мову й літературу в католицькому університеті у Вашингтоні. Зустрівшись із актором Крісом Сарандоном, що став її чоловіком 1967-го (були одружені 12 років), захопилася драматичним мистецтвом, переїхала до Нью-Йорка і 1970-го дебютувала в кіно в ролі дівчини-наркоманки в драмі “Джо”.

Активно знімалася в 70-і роки, найбільш вдало вписувалася аж ніяк не в сучасні за дією стрічки, а навпаки – у ретро-картини.

2002 року на Алеї знаменитостей Голівуду в урочистій обстановці за присутності майже 600 шанувальників і друзів відкрилася зірка Сьюзан Сарандон.

http://www.kinoodessa.com/