«Слідство вели з Леонідом Каневським. Короновані злодії»

Телеканал СТБ

Його вважали останнім хоронителем злодійського закону. Знаменитий кишеньковий злодій Вася Діамант знав, чим завершиться його злочинна кар'єра… Чи була загадкова смерть легендарного злодія в законі самогубством, нещасним випадком чи це було холоднокровно сплановане цинічне вбивство? Чи правда, що із часів Сталіна спецслужби контролювали злочинний світ?

Справжня історія радянського кримінального світу в документальному серіалі «Слідство вели з Леонідом Каневським. Короновані злодії» у неділю, 30 грудня, о 14:25 на СТБ.


Зухвале пограбування готелю!

Зухвалий напад скоїла 20-річна жителька невеличкого містечка у Флориді Карен Лі Джохіммі. Якось у спекотний полуденний час дівчина вирішила пограбувати готель. Може, їй захотілося прохолодного напою, а грошей не було, або холодильник далеко, або просто задля потіхи. Недовго думаючи, Карен пішла на свою першу «справу», однак згадала, що в неї немає ніякої зброї. І вирішила скористатися електропилкою – найбільш грізною й убивчою річчю, що трапилася їй. Коли вона із загрозливого вигляду електропилкою вторглась у невеликий мотель, вимагаючи розкрити сейф і віддати їй увесь виторг, співробітники мало не повмирали зі сміху – слідом за дівчиною по підлозі волочився дріт. Здається, Карен і гадки не мала, що електропилку слід включати в розетку.

http://ww2.ru/