«Секретні матеріали. 731»

Телеканал СТБ

3 сезон, «731»
Невідомий розповідає Скаллі, що металевий імплантат, вилучений з-під шкіри на її шиї, є ключем до розгадки всіх таємниць, які вони хотіли розкрити. Тим часом Малдер, який подорожує на даху поїзда, що прямує до Канади, пробирається до одного з вагонів. Цей вагон оголошений карантинним і відділений від решти. За допомогою кондуктора поїзда Малдер розшукує доктора Широ Зама, котрий, як він підозрює, стоїть за експериментами. Однак Рудий (кілер, що вбив японського дипломата в попередньому епізоді) убиває Зама й ховає його тіло в купе…

Дивіться «Секретні матеріали. 731» у четвер, 27 грудня, о 23:40 на СТБ.


Про серіал
«Секретні матеріали» (оригінальна назва "The X-Files") – це науково-фантастичний серіал про двох агентів ФБР, Фокса Малдера й Дану Скаллі, котрі розслідують усілякі загадкові справи під грифом "Таємно". До таких справ, наприклад, належать паранормальні явища, вампіри й перевертні, напади генетичних мутантів, свідчення про викрадення людей прибульцями тощо.

Девіз серіалу – "Істина десь поруч", і це справді так: з моменту виходу першої серії минуло вже багато років (дата її першого показу в США – 09/10/93), а головні герої досі шукають цю істину, і кінця їхнім пошукам поки що не видно – увесь час спливають нові факти, з'являються нові справи, розслідування триває. На обрії досі маячить жахлива змова прибульців і уряду, яку поки не вдалася викрити – доблесним агентам годі й відпочити.
http://xfiles.cdom.ru/