Продовжується кастинг ведучого програми СТБ «Звана вечеря»

Телеканал СТБ

Телеканал СТБ проводить кастинг ведучого програми Звана вечеря.

Вимоги: вік 25-30 років, харизматичний, вільне володіння українською мовою, бажано з досвідом роботи в кадрі (кіно, серіали, ТВ)

Якщо ти відповідаєш цим вимогам, телефонуй: 8-097-949-23-56

Про програму: Для досягнення перемоги героям програми необхідно продемонструвати чудеса гостинності.

Учасники програми – люди рiзних професiй, статку, вiку, захоплень, життєвих прагнень i кулiнарних пристрастей. Навiть вмiти добре готувати їм абсолютно не обов'язково. Важливо ось що: герої шоу повиннi бути впевненi у тому, що, запросивши гостей на «Звану вечерю», зможуть створити для них щось бiльше, нiж просто вечерю – незабутню атмосферу свята, затишку i невимушеного спiлкування. Знiмальним майданчиком є квартири i дома героїв програми. На кожному тижнi в шоу «Звана вечеря» беруть участь п'ять героїв. Кожний з них по черзi в свiй день тижня запрошу в гостi решту учасникiв шоу i мiлiонну аудиторiю телеканалу. Господар в очiкуваннi гостей проводить ранок i день в клопотi: приводить свiй будинок в повний порядок, планує розваги для гостей, купує продукти на стiл i займається приготуванням трьох блюд.

Увечерi гостi приходять на «Звану вечерю». Їх завдання – не тiльки добре провести час, але i оцiнити гостиннiсть господаря будинку. Пiсля «Званої вечері» гостi дiляться з ведучим i з глядачами програми своїми враженнями про проведений час i виставляють оцiнки господаревi за стобальною шкалою. В кiнцi кожного тижня визначається єдиний переможець – найгостиннiший господар.

Програму можна подивитись тут