«Звана вечеря»

Телеканал СТБ

Ірина – сибірячка. Виросла в Тюмені. До України приїхала за освітою і, як згодом виявилось, за чоловіком. Київ її привабив теплом і яблуками. Своє кохання зустріла в будівельному інституті. Так з’явилася родина будівельників. У Ірини вдома самі чоловіки! Має двох синів. Нагодувати їх непросто. Втім, жінка отримує від цього задоволення. Улюблена родинна страва – пельмені. Хоча сама господиня найбільше полюбляє рибу. Попри брак часу (Ірина – директор будівельної компанії), вона дуже любить куховарити й весело розважатися. Серед членів родини соб. Ірина – досвідчений боєць «Званої вечері». Каже, програма принесла їй славу. Господиню почали впізнавати на вулиці. Хоче використати другий шанс і перемогти. Вважає, що на минулій «вечері» занадто нервувала. Обіцяє виправити свої хиби! ака Климентій та двоє котів

Ірина приготує смачний салат з обсмажених шматочків судака з салатом айсберг, помідорами черрі, домашнім майонезом і обсмаженими кедровими горіхами.

Інгредієнти:

Судак – 500 г
Айсберг – 250 г
Черрі – 250 г
Борошно – 30 г
Спеції
Лимон – Ѕ шт.
Кедрові горіхи – 100 г
Зелень

Домашній майонез:

яйце – 1 шт.
оливкова олія – 150 г
гірчиця – 20 г
оцет – 10 г

Філе судака обсмажуємо на соняшниковій олії, кубиками. Салат айсберг нарізаємо «шашечкамі», черрі – на дві половинки. Охолоджений судак перемішуємо з домашнім майонезом (яйце, оцет, гірчиця, оливкове масло). Декоруємо скибочками лимона і зеленню. Смачного!

Дивіться «Звану вечерю» в понеділок, 17 грудня, о 18:10 на СТБ.

Попередню програму «Звана вечеря», в гостях у Анатолія Дивіться тут