«Навколо світу» з Михайлом Кожуховим

Телеканал СТБ

Михайло Кожухов подорожує Мадагаскаром. Він спостерігає за місцевою коридою – саваком, коли тореадори мусять піймати зебу та якнайдовше повисіти у нього на горбі. Потім ведучий вирушає до чаклуна, щоб поліпшити свою вінтану – мадагаскарський аналог карми.
Також сьогодні знімальна група побуває в найвисокогірнішому селищі Азербайджану – Ханалиг. Там ознайомиться із традиціями унікальної етнічної групи – ханалигців. Ведучий оглядає їхні будинки, вчиться пекти чурек у тандирі, дивиться, як працює прядка. Покинувши село, журналіст і його супутники потрапляють у сніговий замет у горах і чекають, коли їх урятують співробітники МНС

І ще одна захоплива прогулянка! Прогулянка каналами Банкока. Разом із ведучим глядачі відвідають єдину російську православну церкву в місті, де настоятель розповість про ставлення тайців до православ'я.

Дивіться «Навколо світу» з Михайлом Кожуховим у четвер, 13 грудня, о 17:00 на СТБ.


Мадагаскар

Підлітаючи на літаку до Мадагаскару, переповняє подив – невже земля буває таких кольорів? Ви бачите сюрреалістичний пейзаж з "Марсіанських хронік" – яскраво-червона земля та яскраво-зелена рослинність. Тут немає шикарних готелів і санаторіїв, це рай для тих, хто цінує гостинність жителів і справжню екзотику – океан, гори, пустелю, джунглі, ліс і дику природу. Природні визначні пам'ятки острова вельми різноманітні, починаючи від розсипів коштовного й напівкоштовного каміння й закінчуючи гейзерами, водоспадами та дивної краси озерами, що утворилися в кратерах погаслих вулканів. Характерною рисою Мадагаскару є й краса його природного освітлення, надзвичайна розмаїтість гри відтінків неба, що надає його природі, надто на Високому плато, відтінок безтурботної меланхолії.

Мадагаскар – це батьківщина унікальної дикої природи, що разюче відрізняється від африканської, батьківщина знаменитого "дерева мандрівників", тут живуть понад 50 видів лемурів, у тихих рівнинних річечках живуть жахливі крокодили до 3 метрів завдовжки, ліси населені тисячами видів рослин і тварин, яких немає більше ніде на Землі. Це малий континент, куди переселенці з Індонезії принесли свою мову та свою культуру й де вихідці з Африки та країн Перської затоки, з Індії й навіть далекої Європи створили єдину малагасійську націю.
http://travel.gala.net/