Тетяна Висоцька, ведуча вечірнього випуску програми «Вікна-новини»

Телеканал СТБ

Як відомо, успіх телевізійних новин залежить не лише від репортажів журналістів, а й від ведучого в кадрі. Тут важливо все! І зовнішність, і приємний голос, і вміння правильно подати будь-яку інформацію. Гадаю, що Тетяні Висоцькій, одній із найелегантніших і найпозитивніших ведучих нашого каналу, крім цих рис притаманні й багато інших. Завжди доброзичлива й чарівна, саме така Тетяна знайома глядачам телеканалу СТБ.

– Тетяно, розкажи, будь ласка, про своє телевізійне життя.
– Знаєте, воно в мене дуже бурхливе, яскраве й, певна річ, улюблене. Я з тих, хто заряджається інфекцією телебачення назавжди – перевірено!
– Але ж у кожній професії, напевно, є якісь свої вади.
– Мінусами роботи є частий брак технічних ресурсів в Україні взагалі. Проте є й плюси! Для мене це можливість нескінченного самовдосконалення. Взагалі робота телеведучої дуже цікава, та це, звісно, залежить від того, яку програму вести й що сама людина вкладає у свою роботу. Особисто мені працювати ведучою вечірнього випуску програми "Вікна-новини" дуже цікаво.

– А які риси, на ваш погляд, мають бути у телеведучої?
– Однозначно має бути самовладання, інтелект і родзинка. Слово харизма – близько до геніальності, але якщо родзинку огранити, усе можливо!
– Тетяно, розкажіть про позаштатні ситуації під час ефірів. Напевно є випадки, які вам запам'яталися.
– У прямому ефірі позаштатні ситуації – чи не в кожному випуску. Якось було, що виходили без тексту й суфлера, при цьому завис ноутбук на столі в студії. Слава Богу, довго танцювати не довелося й усе владналося.
– А яка ви насправді?
– Я намагаюся завжди бути в кадрі максимально природною. Інакше глядач не повірить штучно створеному образу. Тож вам судити, яка я.

– Я чула про поповнення у вашій родині…
– Так, нещодавно нас стало четверо – тепер я мама не лише п'ятирічного сина, а й двомісячного кошеняти. От саме ім'я вибираємо.
– А як рідні ставляться до вашої роботи?
– Ну як можуть ставитися, якщо тато – сам тележурналіст і привів мене в професію? Батьки, певна річ, пишаються. Чоловік – теж тележурналіст, сподіваюся, теж пишається. Навіть кіт, і той знімався в промо-рекламі каналу СТБ.
– Тетяно, а чи бувають у вас ідеальні вихідні?
– Ідеальні – рідко бувають. Але кілька годин, проведені на природі з фотоапаратом у руках – для мене це найкращий відпочинок. Взагалі дуже люблю природу, надто море й гори, тому намагаюся відпочивати з родиною саме в цих місцях.
Розмовляла Тетяна Холоденко