«Секретні матеріали»

Телеканал СТБ

3 сезон, «Благословенний шлях»
Команда спецпризначенців на чолі з Курцем починає пошуки Малдера й комп'ютерної касети, що мала бути в нього. Альберта Хостейна та його сім'ю допитують і б'ють, а Скаллі, котрій не вдається знайти на попелищі жодних слідів Малдера, дорогою назад допитують і обшукують – однак зусилля Курця марні. У штаб-квартирі ФБР Скаллі повідомляють, що її тимчасово позбавляють повноважень, до закінчення внутрішнього розслідування її непокори наказам начальства. І тоді Скаллі повертається до своєї сім'ї. Пізніше вона таки повертається у Вашингтон, де Фрохікі повідомляє їй, що Мислитель, комп'ютерний хакер, який добрався до файлів MJ-12, днями був убитий професійними кілерами. Скаллі розповідає про це Скіннеру й висуває припущення, що Малдер і Мислитель могли бути вбиті тими самими людьми. Чим завершиться ця серія?
Дивіться «Секретні матеріали» у середу, 12 грудня, о 23:45 на СТБ.


Про персонажа Фокс Вільям Малдер

Повне ім'я: Фокс Вільям Малдер
Ріст: 1.83 м.
Вага: 80 кг.
Очі: зелено-карі
Волосся: темно-каштанові
Дата народження: 13 жовтня 1961
Місце народження: 2790 Vine Street, Чилмарк, штат Масачуссетс
Сім'я:
Батько – Вільям Малдер, убитий 14 квітня 1995 року.
Мати – Тіна Малдер(Купер), розлучена 1973-го.
Сестра – Саманта Енн Малдер, народилася 21 листопада 1965 року, але була викрадена прибульцями на очах у Малдера 27 листопада 1973.
Сімейний статус: не одружений
Поточна адреса: Олександрія, штат Віргінія, 2360 Hegal Place, кв. 42
Телефон: (202) 555-9355
Відповідь автовідповідача: "This is Fox Mulder. Please leave a message"("Це Фокс Малдер. Залиште повідомлення")
Пароль комп'ютера: TRUSTNO1
Посвідчення: JTT047101111
Поточний статус: спецагент ФБР, секція особливо тяжких злочинів, проект "X-Files"
Псевдоніми й прізвиська: У ФБР відомий під прізвиськом "Spooky" – "Жутик"; використав псевдонім "Джордж Хейл" в Little Green Men; пише статті в "OMNI" під ім'ям "М. Ф. Лудер" (анаграма Ф. Малдер); Джос Чанг виводить його у своїй книзі під ім'ям "Рейнард Малдрейк" (Рейнард означає "лисиця"); використовує псевдонім "Марти Малдер" в епізодах 3, Small Potatoes. Також серед роботи над однією з останніх справ Малдер зупинявся в готелі під ім'ям Містер Каплан.
Зброя: Sig Sauer P228, Sig Sauer 230
http://xfiles.cdom.ru/