Х/ф «Весна на Зарічній вулиці»

Телеканал СТБ

Історія кохання молодої вчительки школи робітничої молоді та її учня – одна з найпопулярніших вітчизняних мелодрам. Герой фільму, хлопець задиркуватий і самовпевнений, найкращий сталевар заводу, не звик до відмови жінок. І раптом його домагання відкидають!.. Спочатку він намагається грати в байдужність. Та минає час – і він раптом розуміє, що до нього вперше прийшло справжнє, глибоке почуття.

Дивіться х/ф «Весна на Зарічній вулиці» у понеділок, 10 грудня, о 19:15 на СТБ.


Микола Рибников

Головну роль у фільмі «Весна на Зарічній вулиці» зіграв улюбленець дівчат кінця 50-60-х років, або, як сказали б нині, секс-символ Микола Рибников. Тим часом усе життя він кохав одну-єдину жінку — красуню Аллу Ларіонову, з якою прожив 30 років. Людиною був заводною, доброю, геть несхожою на своїх героїв. Умів добре куховарити. Любив гостей. Ревнував дружину — адже вона була чи не найвродливішою жінкою країни, і довго домагався її любові. Чудовий був чоловік, і ролі в нього всі гарні — він у них жив, а не грав!
Увага – кіноляп! Зверніть увагу: наприкінці фільму, коли весняний вітер розметав папери вчительки, Сашко Савченко допомагає їх зібрати. У цей момент рукава на його сорочці то закочені, то спущені.

http://www.ilovecinema.ru/