«За вiкнами»

Телеканал СТБ

Тоді як одні кидаються під екскаватори, виборюючи клаптик землі, інші скуповують гектари біля мегаполісів. Найспритніші ж буквально зрозуміли прислів'я – кожен сам коваль свого щастя. Вони не втягуються в земельні скандали, а тишком-нишком намивають собі на берегах річок приватні острівці скарбів. Сюжет Стаса Медведєва.

Сексуальні туристи. Ця каста мандрівників – особлива. Вони потайки тікають в аеропорт від дружин або чоловіків, щоб пізнати справжню заморську втіху. З єгипетського секс-туру щойно повернувся журналіст Ярослав Семченко.

Українці – співоча нація. Однак не співає. Багатьом нашим співакам і співачкам не завадило б звернутися до викладача з вокалу. Професіонали свідчать – вітчизняні зірки не співають, а радше шепочуть. Більшість із них користуються комп’ютерними ефектами, щоб голос ну хоч якось зазвучав. Журналістка «За вiкнами» Наталя Франчук сама заспівала й переконалася, що це неважко.

Вони є всюди, де чути дзвін монет та шелест купюр. На вокзалах, станціях метро, у переходах та біля кожної церкви. Порахувати всіх жебраків країни навіть приблизно неможливо. Ми бачимо їх щодня, та нічого про них не знаємо. Яка вона – жебрацька доля? На собі перевірив Анатолій Максимов.

На Тернопільських вулицях співає жінка, яку вже поховали. Рідний син із невісткою вигнали її світ за очі, бо та не хотіла переписувати їм у спадок хату. Тоді нащадок зробив простіше. Заявив про зникнення матері, незабаром упізнав її в знайденому трупі, поховав, справив поминки і отримав на руки її свідоцтво про смерть. Мама досі приходить поплакатись на свою могилку, а дітки офіційно живуть у власній садибі. Та поховати заживо можуть не тільки з умислом, а й просто випадково.

Дивіться проект журналістських розслідувань «За вiкнами» в понеділок, 26 листопада, о 22:25 на СТБ.