«Якщо ти мене чуєш»

Телеканал СТБ

На каналі СТБ відбудеться прем'єра картини, робота над якою проходила в екстремальних умовах.

Так склалося, що телефільм "Якщо ти мене чуєш" важко знімався й непросто йшов до глядача. Актриса Катерина Редникова, що 1998 року здобула премію «Ніка» за головну роль у фільмі "Злодій", ледве не потонула під час червневого шторму в Криму. Постояльці пансіонату, де знімався черговий епізод, поривалися викликати міліцію через занадто натуралістичні сцени бійки. Асистент режисера на плато Ай-Петрі впав зі сумирної кобили й провів кілька тижнів у лікарні…

Знімання "Якщо ти мене чуєш" завершилися в Криму в середині червня. А коли фільм був уже змонтований, озвучений і поставлений в ефірний план каналу СТБ, з Росії прийшла жахлива звістка: третього листопада Олександр Дедюшко із дружиною й синочком розбилися на машині у Владимирській області… Найвідоміші ролі актора – у серіалах "Марш Турецького", "Сармат", "Офіцери". У новому фільмі компанії Film.UA Олександр зіграв мовчазного мужнього красеня зі шрамом на обличчі. Його герой рятує дівчину, що мало не тоне в бурхливому морі.

Найближчої неділі, 25 листопада, в ефірі каналу СТБ відбудеться прем'єра фільму "Якщо ти мене чуєш". Це ще одна стрічка в рубриці "Наше нове кіно", куди входять картини, зняті цього або минулого року на студії Film.UA чи в партнерстві з російськими кінокомпаніями.

До речі, найсвіжіші вітчизняні телефільми із цієї рубрики можна побачити не тільки на телеканалі. Паралельно СТБ доповнює свою "Домашню колекцію" DVD-дисків прем'єрами "Нашого нового кіно". Ба більше, із грудня диски з фільмами можна буде виграти, взявши участь у новому турі щотижневої кіновікторини на сайті каналу.

Оксана Івахненко, "ТелеФАКТИ"