Наталя Гаврилова: «Ще кілька років тому для мене не було нічого важливішого за роботу»

Телеканал СТБ

У Наталі Гаврилової є коханий чоловік і синок, в них вона душі не чує. Незважаючи на щільний графік роботи телеведучої, котрий вимагає чимало зусиль і часу, вона завжди знаходить його і для сім'ї. А сьогодні Наталя прийшла до нас, щоб поспілкуватися й розповісти нам про теперішнє її життя.
Вітаю вас, Наташо.
Добрий день…
Ви ніколи не шкодували, що зв'язали своє життя із ТБ?
Ні, ніколи. Я взагалі ніколи ні за чим не шкодую.
Чим же вас привабило телебачення?
Не можу сказати, що воно мене привабило, і я свідомо прагнула працювати на ТБ. Починаючи своє навчання за журналістською спеціальністю, я радше бачила себе співробітником глянсового журналу. Та склалося все інакше, я потрапила на ТБ, полюбила його й люблю дотепер.

На вашу думку, що для жінки таки важливіше в житті: кар'єра чи родина?
Кожна людина вирішує сама для себе це питання. І, я думаю, на різних етапах життя пріоритети міняються.
А особисто для вас?
Ще кілька років тому для мене не було нічого важливішого за роботу. Причому не кар'єри, а саме – роботи. Бо кар'єра – це прагнення увесь час дертися нагору службовими східцями, а любов до своєї роботи, телебачення в цілому – це інше, це спосіб життя та спосіб мислення.
Нині для мене на перше місце вийшла сім'я. Але, можливо, у майбутньому все знову поміняється.
Як вам ваше зображення на екрані? Кажуть, воно повнить на п'ять кіло…
Правду кажуть. Я до себе на екрані вже звикла. Хоча попервах я собі страшенно не подобалася, та всі навколо казали, що на екрані я маю гарний вигляд і довелося повірити.

Ви завжди задоволені тим, як пройшов ефір?
Певна річ, ні. Кожен ефір не схожий на іншій. Бувають удалі, бувають – ні. Буває гарний за наповненням випуск, але в мене щось не клеїться, і я відчуваю, що недостатньо гладко веду його, хоча потім усі кажуть, що все нормально було. По-різному.
Чи є риси, які необхідні ведучій?
Не впевнена, чи єдині для всіх ці риси. Я знаю багатьох ведучих, і вони такі різні люди, що, на мій погляд, не можна вивести риси, які всіх поєднують. У кожного щось своє.
Робота на телебаченні, а надто робота телеведучої, це дуже важка праця… Розкажіть про плюси та мінуси роботи на ТБ.
Плюси та мінуси – це завжди одне й те саме, просто з різних боків. Робота творча, однак це означає, що ти не маєш права бути в поганому гуморі або самопочутті, бо «вичавлювати» із себе творчість у такому стані неможливо, творчий цікавий колектив – це не завжди прості стосунки; нестандартний, ненормований графік роботи – я можу відпочивати, іти на роботу о 3 годині дня, але повертатися – об 11 вечора. Проте коли свою роботу любиш, то мінуси – це не те, що отруює життя, а просто особливості приємної роботи.
Я чудово розумію, що вільного часу у вас не так багато, як вам хотілося б, однак скажіть, як ви його проводите?
Головно – із сім'єю. Іноді – зустрічаюся з подругами, ходжу по магазинах або із чоловіком – у кіно.
Охарактеризуйте себе кількома словами.
Спокійна, доброзичлива, урівноважена.
Який ваш девіз по життю?
Усе буде так, як має бути, навіть якщо буде навпаки.