Олексій Крапивко: "Учасник «Званої вечері» Олександр пригощав своїх гостей… мухоморами та напоями з жаб і змій"

Телеканал СТБ

Проект каналу "СТБ" – "Звана вечеря" – виходить щодня, збираючи біля телевізорів не лише любителів смачно поїсти, а й охочих розважитися. Знімання кожної програми починаються о десятій ранку й закінчуються частенько далеко за північ. Найбільше часу забирають прихід гостей і покупки. Готування їжі зазвичай знімається одним дублем і за натхненням. Ведучий програми "Звана вечеря" Олексій Крапивко зізнається, що трапезує раз за день і найчастіше бутербродами, хоча йому щодня випадає можливість смачно поїсти.

Щовечора в ефірі "СТБ" п'ятеро учасників змагаються одне з одним в умінні прийняти гостей – почастувати їх екзотичною стравою, розважити бесідою й при цьому ще й здивувати телеглядачів. Учасниками "Званої вечері" уже були колишній менеджер із продажів і професійна співачка, вегетаріанець, що розмовляє есперанто, і клубний мачо, пенсіонер і студентка юрфаку, будівельник і хореограф.

Мандрівник Микола пригощав гостей французьким гарбузовим супом і кубинським салатом з авокадо та коралових грибів. Будівельник Олександр запропонував учасникам програми повернутися в світ дитинства та казок: у його меню були мухомори та напої з жаб і плазунів. Студентка консерваторії пригощала гостей кубанськими стравами. Іван, колишній продавець комп'ютерної техніки, а нині мандрівник, приймав гостей програми в образі Вєрки Сердючки. Михайло спеціально для "Званої вечері" вивчив пісню мовою есперанто. Тусовщик Стас улаштував прийом у купальниках.

Ведучий Олексій Крапивко зізнається, що ніколи не знає, чого очікувати від своїх учасників. Тому проект і йому, і глядачам настільки цікавий.

Оксана Івахненко "ФАКТИ"