Який ваш улюблений мультфільм?

Телеканал СТБ

Які мультфільми люблять дивитися знані люди України після роботи?

Вєрка СЕРДЮЧКА:

– Люблю старі мальовані мультики. Дивилася недавно радянський – «Золота антилопа». Його дублювали українською. Причому такими ідіотськими голосами, що захотілося повбивати всіх, хто це робив. Не дуже сподобався й шведський «Карлсон», якого озвучували Скрипка й Лорак. Ліпше б створювали щось якісне українською.

Анатолій ЗЛЕНКО, екс-міністр іноземних справ:

– Мультфільм «Козаки». Люблю його за щирість і за те, що він повертає нас у славні часи козацтва.

Леонід ГРАЧ, перший секретар Кримського рескому КПУ:

– Мій улюблений мультфільм – теж серіал, «Ну, постривай!». Його персонажі так добре виписані, що є окремими особистостями. І, до слова, навіть нагадують декого з наших політиків.

Олексій ГАЙ, півзахисник футбольного клубу «Шахтар», Донецьк:

– Мені й моїм дітям дуже подобається «Вінні-Пух».

Микола КОБЗОВ, директор «Цирку Кобзов»:

– «Король Лев» – він налаштовує на позитивну ноту. Хочеться рости духовно, досягати мети й рухатися далі. Я люблю такі мультфільми, які пробуджують у людині її кращі риси. І дітям своїм його показую.

Вадим МУЛЕРМАН, співак, Харків:

– Найулюбленіший мультик, певна річ, «Ну, постривай!». А мої діти, на жаль, радянських уже не дивляться. Віддають перевагу цьому жахливому закордонному серіалу про квадратну мочалку. І що в ньому гарного?

Інна СТЕПАНЕНКО, директор обласної бібліотеки, Запоріжжя:

– «Кіт Леопольд». У ньому панує доброта. Хоч кіт і воює з мишами, але все відбувається жартома, на відміну від американського «Тома й Джеррі». Як на мене, радянська версія мультфільму виховує в дітях тільки кращі риси.

Євгеній ЧЕПУРНЯК, режисер театру «КВК ДГУ», Дніпропетровськ:

– «Зачарований хлопчик» за казковою повістю Сельми Лагерлеф «Чудесна подорож Нільса з дикими гусаками» 1955 року випуску. Там є дивовижна пісенька гнома, розкішна графіка й ніякого відношення до радянського виховання.

Дмитро ТАРАН, генеральний директор ЗАТ «Ялтинська кіностудія»:

– На це запитання відповідати важко, бо я безпосередньо причетний до мультиплікації, і улюблених мультфільмів у мене чимало. Але найулюбленішими, мабуть, уважаю «Красуню та чудовисько», а також «Том і Джеррі».
Улюблені герої радянських мультфільмів по буднях на телеканалі СТБ.

За матеріалами «Комсомольська правда Україна»