«У пошуках пригод» у суботу, 27 жовтня, о 7:50 на телеканалі СТБ

Телеканал СТБ

Перебуваючи весь час у "пошуку пригод", Михайло Кожухов цього разу потрапляє до Бірми. У національному костюмі Михайло відвідає місцевих панянок. Потім ведучий сплете справжню тканину зі справжнього лотоса, спече коржа, який схожий на чіпси, й віднайде безліч незвичайних пригод.

Для довідки
Бірма (Союз М’янма) – держава в Південно-Східній Азії. На півночі межує із Китаєм, на сході – з Китаєм, Лаосом і Таїландом, на заході – з Бангладеш і Індією. На півдні омивається Бенгальською затокою й Андаманським морем, на заході – Бенгальською затокою.

Мова: бірманська (державна), шан, карен, мон, англійська, китайська. Віросповідання: буддисти (більшість належить до вчення теравада) – 89%, християни – 4%, мусульмани – 4%, індуїсти, язичники. Столиця – Янгон.

Більша частина країни лежить у тропічній зоні. Спекотний сезон триває з березня по жовтень, а прохолодний сезон північно-східних мусонів – з листопада по лютий. Середня температура в прохолодний сезон – 16°С, а в спекотний сезон перевищує 38°С. Сезон дощів, принесених південно-західним мусоном, триває із середини травня по жовтень.

«У пошуках пригод» у суботу, 27 жовтня, о 7:50 на телеканалі СТБ