«У пошуках пригод» у п'ятницю, 26 жовтня, о 17:00 на СТБ

Телеканал СТБ

Шукач пригод Михайло Кожухов і далі подорожує Ліваном. Ведучий відвідує чи не найстарше місто на землі – Тріполі. Тут він заходить на місцевий ринок, ганяє голубів на голубнику заступника мера й відвідує майстерню миловара, намагаючись освоїти чергову екзотичну професію, і східну кондитерську.

Для довідки:
Держава Ліван розташована у Південно-Західній Азії на східному узбережжі Середземного моря. На сході й півночі межує із Сирією, на півдні й південному сході – з Ізраїлем. На заході Ліван омивається водами Середземного моря. Ландшафт переважно гірський: на заході уздовж вузької приморської низовини – хребет Ліван з найвищою горою країни Курнет-ес-Сауда (3 088 м), на сході лежить хребет Антиліван. Між гірськими системами – западина Бекаа, головна річка – Ель-Літані.

Значна різниця висот обумовила розмаїтість клімату країни. У приморській зоні – субтропічний середземноморський клімат: літо довге, спекотне, без дощів (27'С у серпні), зима м'яка (13'С у січні). На вершинах гір 7 місяців на рік лежить сніг; у долині Бекаа влітку температура піднімається до 35'С і вище, а вночі досить прохолодно. Берегова рівнина потопає в зелені апельсинових і бананових гаїв. Схили гір поросли дубом, сірійським кленом, дикими маслиновими деревами, алеппською сосною, трапляються зарості ялівця й гайки ліванського кедра.

Програма «У пошуках пригод» у п'ятницю, 26 жовтня, о 17:00 на телеканалі СТБ.