«Вікна» спробували продати Україну на аукціоні eBay за $100 млн

Телеканал СТБ

На найбільшому онлайновому аукціоні eBay покупцям запропонували Україну. Провокаційний лот розмістили журналісти програми «Вікна», що виходить на каналі СТБ.

Свій лот вони описали так:

Україна. Парламентсько-президентська республіка. Парламенту немає. Уряд у відпустці. Президент лояльний. Вибори щорічно. Зовнішній борг – близько 60 млрд. дол. США. Національний колорит. Мальовничий вид на два моря – глибоке Чорне й мілке Азовське. Всесвітньо відомий курорт Шацькі озера. Початкова ціна – 1 євро. Острів Зміїний і коса Тузла – у подарунок.

Торги почалися з 1 долара й досягли суми в сто мільйонів доларів США. З огляду на те, що в Україні проживає 50 млн. осіб, вартість кожного українця становила лише $2.

Показово, що вранці 26 вересня лот був знятий із продажу й вилучений. Поки невідомо, було це жартом чи провокацією перед виборами, які незабаром відбудуться в Україні.

Адміністрація інтернет-аукціону поки що відмовилася давати коментарі.

Нагадаємо, лише тиждень тому на eBay продавали Бельгію. До того моменту, коли адміністрація аукціону зняла лот, ставки досягли 14 мільйонів євро. У eBay до лота поставилися з розумінням: "Ця людина досить потішно нагадала бельгійцям, наскільки велика країна Бельгія й було б ганебним її продавати".

За матеріалами NEWSru.com