Надія Мейхер готує оперний альбом

Телеканал СТБ

На такий крок чарівну брюнетку надихнула творчість знаменитої співачки Марії Калласс. «Послухавши її, я вирішила: а чом би й мені не спробувати співати так само? Я почала працювати із викладачем, і в мене вийшло! Уже найближчим часом я планую випустити сольний альбом, який складається винятково з оперних творів. Зараз мені перекладають кожну арію, адже я повинна розуміти, про що співаю», – розповіла Надія.

Покинувши «Віа-Гру», Грановська-Мейхер змінилася до невпізнанності. Коротка стрижка, наглухо застебнуті кофти, непомітний макіяж – просто не віриться, що за всім цим ховається колишня «бомба».

От як сама співачка коментує зміни: «Одного прекрасного моменту я сказала майстрові в салоні: «Ріж!» – і край. І це навіть не пов'язане із зовнішнім виглядом, радше внутрішня потреба».

Крім експериментів із зовнішністю, Надія, після того, як пішла з гурту, робила прості життєві справи: «Два місяці я не вилазила з ліжка – відсипалася. Господарювала. Сина сама до садка водила – для мене це в дивину. Вивчала англійську й іспанську мови. Займалася вокалом», – поділилася Грановська.

Однак не довго Надя змогла плисти за течією. Вона знову зайнялася своєю кар'єрою. Щоправда, цього разу не на музичному полі. «Мене запросили працювати на телебачення. Однак те, що я стала ведучою, вийшло досить випадково. Адже з «Віа-Гри» я йшла в нікуди», – розповіла Надія.

Грановська ось уже понад рік веде щотижневу програму «Неймовірні історії кохання» на українському каналі СТБ. Теми передач: чи можна почати життя із чистого аркуша з незнайомцем, чи здатне справжня кохання подолати етнічні й релігійні забобони й багато іншого. «До речі, я «викинула» свій псевдонім Грановська – це залишилося в минулому житті, – зауважує Надя. – Тепер у титрах пишуть моє справжнє прізвище – Мейхер».

У Надії завжди було багато шанувальників. Тепер же їхня армія поповнилася ще й тими, хто полюбив її як телеведучу. «Один із листів, що приходять на канал, був від мого земляка – десятикласника із Хмельницького, – розповідає Грановська. – Він повідомив, що я йому дуже подобаюся, що його мама знає мою маму, що він спілкувався з моїм хореографом. Ба більше, він учиться в тій школі, де вчилася я. В іншому листі була фотографія молоденького хлопчика із собакою й підпис: Я вас кохав, кохаю й кохатиму. Однак найбільше запам'яталося таке послання. Хлопець повідомив, що має намір одружитися. От тільки починати сімейне життя в гуртожитку не хоче. Його прохання було таким: Ми хочемо народити дітей, а в нас немає житла. Чи не могли б ви позичити нам $30 тисяч?».

Поки шанувальники прекрасної Надії Грановської завмерли в очікуванні обіцяних оперних арій у її виконанні, вона розповідає нам у своїй передачі про найнеймовірніші, найчарівніші та найпривабливіші історії, що перевертають саме сприйняття слова «Кохання».

За матеріалами www.shoowbiz.ru