«Батьків до школи!!!»

Телеканал СТБ

Вересень. Шкільна пора. «Як це було давно!» – скажете ви. А пам’ятаєте своє 1 вересня? Дівчатка з бантиками більше голови й хлопчаки з величезними букетами. Потім: перший дзвоник, перша вчителька, двійка, «Батьків до школи!». Кого ця фраза не змушувала здригнутися всім тілом, сховати щоденник, обрізати телефонні дроти й принести записку про те, що батьки, чесне піонерське, виїхали у відрядження на північний полюс і повернуться нескоро. Отут ми й вирішили «спіймати» наших колег з питанням про витівки, які вони коїли за спиною всемогутніх і всюдисущих учителів!

А розкажіть про свої витівки в школі!
Ірина Фонарьова, маркетолог:
«Було це в школі, класі десь у 8-ому. Урок російської мови. Ми казилися, писали одне одному записки, і коли зовсім набридло, я написала – відчепись, мовляв, тільки матюками. І саме цю записку перехопив учитель. Дотепер дивуюся такій невихованості – читати чужі листи недобре!! Тож коли викликали до школи батьків, я ніякої провини за собою не відчувала. Ну, прийшов батько, сказали йому, мовляв, ваша дочка пише всіляке паскудство. Він сказав, що поговорить зі мною, потім запитав у мене – що ти там писала? Кажу: «Це не їхня справа, не слід читати чужих листів!». Ну, каже: «Ти не пиши на уроках, бо он як виходить».
Ілля Семенов, маркетолог:
«У 4-ому класі завуч школи сказала, що мене ніколи не приймуть у піонери за те, що почула, як я голосно вилаявся на перерві. Потім мене довго шпетили на якихось лінійках, викликали на всілякі збори, ну, батьків до школи, певна річ. А в піонери таки прийняли, мабуть, не можна було, щоб учень 4-го класу – і не піонер! Тільки перед цим попросили навіщось перед усіма однокласниками попросити вибачення… На класних зборах стояв як бовдур біля дошки, вибачення всілякі бурмотав…»
Анонім:
«Була в мене в школі одна вчителька з біології, котру я страшенно боялася, бо «крутила лямур» з її сином, а вона своєю чергою сильно «любила» мене.
Бажання відвідувати її уроки не було, але й діставати за прогул не хотілося. От я й вирішила підбурити весь клас не піти на цю, нелюбиму мною, біологію. У класі я мала авторитет, та й запропонувала досить привабливу ідею – усі погодилися (щоправда, відмінників ще довелося умовляти, а декому й пригрозити))).
45 хвилин прогулу промайнули наче 5, і все кинулися на наступний урок. І от посередині уроку заходить директор школи, чим уводить весь клас у стан блідого шоку, і по черзі піднімає кожного, запитуючи причину прогулу. Смішно, однак усі дівчата відповіли, що мучилися болями в животі (через усім відому жіночу причину) і ходили додому за пігулкою, а хлопці ходили в травмпункт показувати свої побиті ноги після фізкультури.
Словом, не підготувалися ми з відповіддю))))
А на запитання директора й тієї самої вчительки, хто ж таки ініціатор, ніхто мене не видав, що було дуже приємно. От тільки мити дошку в кабінеті біології чомусь увесь час викликали мене (((

P.S.: 50% уроків біології були пропущені всім класом, певна річ, з моєї ініціативи. Тільки причини прогулів були обмірковані заздалегідь».
Підготувала Анастасія Громова