До початку унікального шоу залишилися лічені години!

Телеканал СТБ

З 3 вересня на телеканалі СТБ стартує нове реаліті-шоу власного виробництва «Звана вечеря». Особливістю цієї кулінарної програми, хоч як парадоксально це звучить, є те, що добре куховарити тут геть не обов'язково. Важливо інше – зуміти зі звичайної вечері зробити свято.

Знімальним майданчиком стануть квартири й будинки самих учасників програми. Щотижня один із п'яти героїв шоу – а всі вони люди найрізноманітніших професій, статку, віку, захоплень, життєвих устремлінь і кулінарних пристрастей – запрошуватимуть один одного в гості. Упродовж п'яти робочих днів вони змагатимуться між собою за звання найпривітнішого хазяїна. До слова, переможця визначають самі учасники шоу – оцінюючи кожну вечерю своїх опонентів за 100-бальною шкалою. Певних критеріїв оцінки немає, а учасники шоу постфактум пояснять на камеру, чому поставили ту чи іншу кількість балів. Приміром, Вася Петі ставить 60 балів і коментує: «Пригощав він нас непогано, однак компот і устриці в томаті були не дуже». Наприкінці тижня, а саме в п'ятницю, кількість зароблених балів підсумується, і переможець одержить приз – 5 тисяч гривень. Шоу, імовірно, вийде тривалим, поки в телеглядача не вичерпається цікавість, а у творців призовий фонд.

– Не боїтеся, що «Звана вечеря» стане лише черговою кулінарною програмою? – цікавимося в шеф-редактора проекту Олексія Удовицького.

– Нашу програму дивитимуться не для того, щоб обзавестися новеньким рецептом, а для того, щоб побачити, як можна зі звичайної вечері зробити виставу, – розповідає Олексій Удовицький. – Щоб стати учасником нашого шоу, людина не мусить бути зіркою чи визнаним кулінаром. Ми показуватимемо пересічних людей, з якими щодня зустрічаємося в магазині, метро, на роботі. Для організації званої вечері вони не одержуватимуть якихось астрономічних сум, а куплять продукти в тих самих супермаркетах і магазинах, що й завжди. Ну а якщо в когось із учасників забракне уяви, щоб придумати щось оригінальне, – ми допоможемо.

Першими героями програми стали: студент, співачка-початківець, домогосподарка, колишня телеведуча й екс-моряк. Чим саме вони дивували одне одного, поки тримається в секреті, але, як запевняє шеф-редактор проекту, деяким хлопцям зі знімальної команди, яких теж пригощали, довелося пробити додаткові дірочки в паску.

– Якщо чесно, навіть ми не очікували на такий ефект, – зізнається Олексій Удовицький. – Учасники приготували страви, про які ми навіть не чули. Та й ініціатива походила тільки від учасників проекту. У приготування свята ми не втручалися.

Принадність цього шоу в тім, що його учасником може стати кожен, аби тільки було бажання.

Увага! Хочете стати учасником «Званої вечері»? Телефонуйте за номером 8 (097)-870-37-49 (Марина) або 8 (097)-949-23-56 (Павло). Зустрічайтеся з менеджером, заповнюйте анкету. Якщо ваш типаж підійде, то наступним учасником шоу станете ви.

Микола Лещук, КП