Чого Задорнов не бачить у себе під носом

Телеканал СТБ

Нещодавно вкотре довелося подивитися «за компанію» програму «Заборонена зона» з ведучим Михайлом Пореченковим (виходить на СТБ щосуботи-неділі о 19.00). Я давно вже зарікся критикувати цей перл, однак не витримав!

Ну не вірю в те, що персонажі цієї програми, та й багатьох інших ток-шоу, – справжні. Знаю про це не за чутками. Молодий колега рік тому знімався в ролі підсадженої качки, кадри показував – він під чужим прізвищем у телесуді зображує із себе якогось хама, який постійно намагається дати в морду «позивачеві»… Навіть якщо припустити, що все в «Забороненій зоні» справжнє – це ще жахливіше! От вам сюжет: дівчина Ксеня із Саратова приїхала до Москви вчитися, а її викрали якісь типи й відвезли до Пітера. Із посмішкою улюбленець публіки Миша Пореченков запрошує до студії матір, подружок Ксені й починає розпитувати глядачів, що могло трапитися з дівчинкою, котра вже півроку не подає ознак життя? Мама в істериці, а масовка висуває версії – одна страшніша за іншу… Проте вершина цього чи то садистського, чи то просто тупого телеварива – постійні оплески зали! Убий мене – не збагну, який привід плескати, якщо ніхто наперед не знає, чи жива взагалі Ксеня… І ми ще дивуємося, чому зараз, якщо трапиться яка аварія (літак упав, машини зіштовхнулися, самогубець вистрибнув з вікна), – навколо відразу ж виростає юрба, що знімає кадри мобілками й починає розсилати ці страсті друзям та рідним: «Подивіться, ЩО я бачив!»

…А Михайло Задорнов ще заливається солов'єм: мовляв, подивіться, які тупі й бездушні ці америкоси! Ех, пане сатирику! Поки ви піднімали нашу СНГівську самосвідомість, обливаючи брудом чужинців, прогледіли, що діється вже у вас під носом…

Павло Дінець, ppd@kp.kiev.ua