Голос відпочиває

Телеканал СТБ

Ви чуєте його голос щодня на нашому каналі, ви знаєте все, що він озвучує. Та що ви знаєте про нього самого? Сьогодні Дем'ян Радзивілюк, диктор і головний копірайтер телеканалу СТБ, вирішив розповісти про себе…

– Дем'яне, яким було твоє дитинство? Що найбільше запам'яталося?

– О, дитинство. Дитинство – це найщасливіший і найбезтурботніший час у житті кожної людини. Навколо все незвідане й цікаве. Воно було яскравим і барвистим! А от найбільше запам'ятався випадок, коли ми всією командою поїхали на гастролі. Прямо в автобусі ми різали сало єдиним підручним засобом – лезом… Подробиці тієї веселої поїздки залишу в таємниці…

– А може, таки розкриєш страшну таємницю?

– Гаразд, Настю, умовила. Їхали з гастролей обласними центрами… Дорогою добряче захотілося їсти. Кав’ярень на трасі на той час не було, тільки магазини КООП, та й ті лише в населених пунктах. Хтось із дорослих ще й запропонував «хряпнути» за чудове завершення. Ножа, як на зло, ні в кого не було. Та оскільки їздили на гастролі постійно, то із собою були засоби гігієни…. І в одного з колег виявилася пачка з новими лезами… Певна річ, хліб поламали руками, ковбаса була нарізана ще до того, а от шматок сала розміром з кулак довелося різати лезом… Словом, повеселилися всі! Додому повернулися втомлені, але в чудовому гуморі. Бо ця історія відразу потягнула за собою спогади про такі самі ситуації, анекдоти й таке інше. Підсумок: дорога виявилася ненудною.

– Ти, напевно, у школі був відчайдухом? Улюблений предмет, припускаю, якесь музикознавознавство? Чи як там?

– Ну чому одразу музикознавство? Мені от алгебра імпонувала. Чому саме цей предмет? Дотепер загадка. Напевно тому, що легко запам'ятовувалися формули. Щодо відчайдуха – ти, Настю, як у воду дивилася. Я тільки на уроках був зразковим хлопчиком, тільки на уроках, а коли наставав час перерви… (Загадково усміхається, мовляв, а далі самі уявляйте, що я витворяв…)…

– А чим ти зараз захоплюєшся?

– Люблю читати. Обожнюю фантастику! Але тільки Гаррі Гарисона. А ще граю на фортепіано. Подобається Джиммі Роквай, але більше Юрій Антонов.

– Дем'яне, скажи, ти розважаєш народ на свята, граючи на фортепіано?

– Свята я дуже люблю! Адже це не лише гарний настрій, а й чудовий привід зібрати всіх друзів і коханих разом! Найбільше люблю Новий Рік! Дід Мороз, подарунки, Снігуронька…Хоча ні, найулюбленіше – день народження дочки, свято на все життя, так би мовити! (гордо усміхається!)

– Найоригінальніший подарунок, який тобі подарували, пам'ятаєш?

– Один мій друг, наш колишній співробітник, коли їздив на море, знайшов квадратний камінчик – це велика рідкість: ідеальної форми камінь можна зробити самому, але ж цей створений самою природою! І от він з ним не розставався, беріг його як талісман, усім вихвалявся. А коли прийшов до мене на святкування дня народження, подарував його мені. Це був найцінніший і найдорожчий подарунок. Тому що подарований від душі! Цей камінчик у мене дотепер лежить на робочому столі. Ось так!

– Розкажи про смішні ситуації, які з тобою траплялися?

– Летіли ми якось на фестиваль «Промакс» у Нью-Йорк. Отож, сіли в літак, він уже почав вирулювати на злітну смугу, й тут мені зателефонував режисер програми «Правила життя». Зі словами: «Дем'яне, де тебе носить? Нам сьогодні потрібно начитати проект, який завтра в ефірі. У тебе 15 хвилин, що б прийти в начиткову». Було дуже смішно. Стоп-кран у літаку я так і не знайшов )))

– Як ти відзначатимеш День Незалежності?

– Я маю намір його зустріти!!! З ковпачком, дудками й конфетті!

– Ти часто даєш інтерв'ю?

– Сьогодні вперше за цілий день )

– Дем'яне, що б ти побажав нашим читачам?

– Бажаю кожному дивитися на світ захопленими очами дитини, тримати серце відкритим і не поспішати ставати розумним. У світі ще стільки цікавого й прекрасного, але впевнено рухаючись до запланованого й гордо вдивляючись тільки в обрій – ніколи не побачиш всієї краси зоряного неба. Щастя приходить не до тих, хто на нього чекає, а до тих, хто готовий його прийняти. Залишайтеся дітьми й будьте щасливими!

Настасія Громова