Костирко Оксана, журналіст департаменту власного виробництва:

Телеканал СТБ

«Цього року у відпустці я не була. Та й, зважаючи на все, вона й не передбачається. Однак відпочити мені таки вдалося. І всі завдяки тому, що кілька місяців тому ми купили машину: великий сімейний мінівен. А автомобіль – це свобода пересування.
І от одного чудового вечора ми сиділи й ламали голову, що подарувати сестрі на ювілей? Хотілося щось яскраве й незабутнє. І тут нас осінила чудова думка – а заберемо її із сім'єю на море!! Ми зателефонували, запропонували, і вже через кілька днів їхали великою щасливою компанією у бік Одеси. У багажнику лежали намети й замариноване на шашлички м'ясо – що обіцяло гарний настрій і приємний відпочинок.
Приїхали ми рано-вранці, і, трошки поблукавши, знайшли дивовижне місце для нашого міні-табору: стоянка з охороною, душ і все необхідне – і все це за 4 гривні з людини за добу! Дешево й сердито! І головне – мінімум людей на пляжі! Перший день минув у клопотах – намети напинали, їжу готували.
Найвеселіше – з нами було дві людини, котрі вперше в житті побачили море: півторарічне маля й… чоловік сестри. От його реакція була просто дивовижною. Ті речі, які для нас звичні й не викликають подиву, для нього були відкриттям. Від моря Руслана в перший день ми просто не могли відтягнути! Проте найбільшим відкриттям для нього було те, що вода – солона!
А потім було домашнє вино, шашлики, море, місячна доріжка – словом, всі радощі життя. Уже вночі, нарешті відправивши іменинницю спати, ми почали надувати кульки, якими вирішили прикрасити наш подарунок – чудовий гамак. А також намалювали величезний плакат: «ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!», який начепили на її намет. Сестра була щаслива! Ну й ми разом із нею. Хоча наш відпочинок і був супермалим – лише три дні, однак запам'ятався надовго».
Розмовляла А.Громова