Екс-ведуча СТБ Власта Шовковська пішла в доброчинність

Телеканал СТБ

Відтепер Власта Шовковська інформуватиме суспільство про небезпеку зараження туберкульозом та інші соціальні проблеми нації. Екс-ведуча телеканалу СТБ стала директоркою із зовнішніх зв'язків доброчинного фонду «Розвиток України». «Телеканал СТБ – це важливий і дуже значний етап у моєму житті, який мене багато чому навчив. Однак нині я відчуваю в собі сили реалізувати себе в іншій сфері. Саме в доброчинності я зможу бути більш корисною людям», – поділилася Власта Шовковська.

За словами Власти, на цьому її відносини з телебаченням, зокрема з СТБ, не перериваються. Канал також готовий і далі співробітничати з колишньою ведучою програми «Вікна-спорт» і надавати інформаційну підтримку доброчинним заходам. Незабаром у телевізійному ефірі з'явиться соціальна реклама, що розповідатиме людям про небезпеку зараження туберкульозом. Також у планах – створення ще кількох документальних проектів і телевізійного серіалу щодо боротьби із цією серйозною хворобою.

Для довідки:

Власта Шовковська розпочала свою діяльність на СТБ 1998 року, ставши ведучою програми «Вікна-спорт». Упродовж трьох років (2000-2003) паралельно працювала над власним проектом «Зворотний бік медалі», що стала переможцем двох міжнародних конкурсів «Оксамитовий сезон»-2002 і «Золотий олімп-2003».