Film.UA розпочала знімання фільму «Якщо ти мене чуєш»

Телеканал СТБ

5 червня кінокомпанія Film.UA розпочала знімання телевізійного художнього фільму «Якщо ти мене чуєш». Знімальний період триватиме до кінця червня. Фільм демонструватиметься на телеканалі СТБ.

Знімання картини «Якщо ти мене чуєш» проходитимуть у Санкт-Петербурзі й Києві до кінця червня, повідомила «МБ» директор з маркетингу й PR кіногрупи Film.UA Group Ольга Боровських. Режисер фільму – Андрій Толошний («Право на успіх»). Головні ролі виконають актори Катерина Редникова («Злодій», «Убивча сила. Добрі наміри»), Олександр Дедюшко («Марш Турецького», «Сармат», «Офіцери») і Віталій Лінецький («День народження Буржуя», «Фабрика щастя»). Бюджет картини не розголошується.

«Якщо ти мене чуєш» демонструватиметься в Україні на телеканалі СТБ і в Росії. Нагадаємо, що 29 березня телеканал СТБ і кіногрупа Film.UA уклали угоду про передачу каналу прав на показ прем'єрних проектів і пакету телевізійних фільмів, зроблених за участі групи в 2006-2007 рр.

У плани Film.UA на 2007 р. входить створення 25-30 телевізійних фільмів, 20-30 годин телевізійних серіалів, запуск 2-3 проектів у жанрі «теленовели» й участь у 2 кінопрокатних проектах.

http://mediabusiness.com.ua/news/8087.html