Сергій Дружко: «Я вірю, що існує позаземний розум. Бо якщо є ми, то чому не може бути й інших?»

Телеканал СТБ

Сергій Дружко відомий багатьом як актор театру та кіно. До 1990 року він грав головні ролі в навчальному театрі Санкт-Петербурга в спектаклях «Дванадцята ніч» і «Вишневий сад». 1999 року він поступив у ВДІК, до майстерні Лонського й відмінно закінчив курс.

Неодноразово знімався в кіно: «Убивча сила», «Вогнеборці», «Вулиці розбитих ліхтарів». Зняв власний документальний фільм, а сьогодні телеглядачі бачать його як ведучого цікавої передачі на телеканалі СТБ «Нез'ясовно, але факт». Саме про цю програму ми сьогодні й поговоримо із Сергієм…

Сергію, розкажіть про свою роль у проекті «Нез'ясовно, але факт»?

Кілька років тому я катався на гірських лижах у Приельбруссі, і потрапив у лавину. Знепритомнів, і тільки у своїх снах міг усвідомлювати, що зі мною щось відбувається, хтось наді мною чаклує. Людина під товстою шаром снігу може прожити небагато часу. А мене зуміли знайти рятувальники.

Мій порятунок пояснюють фактом клінічної смерті, після якої в мене з'явилися якісь здібності, настало, скажімо так, прозріння. Я почав цікавитися різними непоясненими явищами.

Отже, такий збіг обставин і підштовхнув вас до думки про такий рід передачі?

Так, певна річ! Тепер я дуже цікавлюся загадковими явищами. Хоча скажу чесно, ще в дитинстві я, як і будь-яка нормальна людина, дивився на зірки й, стикаючись із філософською східною літературою, задавався питанням: навіщо я в цьому світі (усміхається).

Ви активний учасник подій, показаних у програмі, чи дієте винятково за написаним сценарієм?

Безумовно, я суперактивний учасник! Сам спілкуюся з героями сюжетів, їжджу в різні місця…Мені цікаві загадкові події, роль людини в них… І плюс до всього – я ніколи не працював на телебаченні (усміхається).

А чи стикалися ви самі коли-небудь у житті із чимсь таємничим, надприродним?

Так, звісно. Найчастіше це пов'язано з тими, хто пішов із життя. У перші дні після смерті людини, у нього вдома, з його родичами відбуваються ті чи інші події. Я вірю в символістику й невипадковість православних традицій, надто що стосується 9 і 40 днів.

А ви вірите в існування паралельних світів?

Я вірю, що існує позаземний розум. Якщо є ми, то чому не може бути й інших?

Не боїтеся натрапити на потойбічні сили в процесі роботи над програмою?

Я був би дуже радий!

Чим ваша програма відрізняється від інших аналогів? Розкривати секрети зараз дуже модно…

По-перше, наша програма орієнтована на людей мислячих, і ми намагаємося робити все можливе, щоб не було банальностей! По-друге, ми наводимо факти, реальні події, реальних людей. У нас немає ні домислів, ні чуток. Ми порушуємо справді цікаві питання, а оскільки чимало явищ давно вивчені, то ми, розповідаючи про вивчене, наводимо найправдивіші відомості й дивимося на звичне з іншого боку.

Скільки часу триває одне розслідування?

Розслідування може тривати й місяць, а може й більше. Для того, щоб укластися в терміни виходу передачі, ми знімаємо кілька розслідувань паралельно.

Де ви знаходите очевидців і учасників подій?

Ми співробітничаємо з ентузіастами, а також із товариствами й громадськими організаціями, що займаються проблемою паранормальних явищ. Наприклад, є товариство «Космопошук», яке здійснює на добровільній основі до 60 експедицій за рік. Ми також маємо намір брати участь у цих експедиціях…

Гаразд, відійдемо трошки від цієї теми й поговоримо про вас… Чим ви, взагалі, зараз у житті займаєтеся?

Нещодавно закінчив роботу над картиною на кіностудії «Глобус». Я був другим режисером. А ще в мене свій вокальний проект, який так і називається «Сергій Дружко».

Чому ви вирішили стати актором?

Стати актором мріяв з дитинства. Адже я вже спробував себе в ролі режисера, співака… І не маю наміру зупинятися на досягнутому.

Ви дуже різнобічна людина – актор, режисер, співак, бізнесмен. Тепер виступаєте як телеведучий. Можливо, хочете ще що-небудь спробувати?

Дуже хочу зняти художній фільм. І ще я не проспівав всі свої пісні (усміхається).

От і чудово, у нас буде ще один привід з вами зустрітися й поговорити…

Програму «Нез'ясовно, але факт» дивіться щосереди о 18:55 на каналі СТБ.

Матеріал із сайту www.StarStory.ru , фотогалереї зірок із сайту www.starstory.ru