«Обличчя країни. Оксана Баюл» цієї неділі в 00:20

Телеканал СТБ

Оксана Баюл – перша й поки що єдина в незалежній Україні володарка золотої олімпійської медалі серед представників зимових видів спорту. Після сенсаційної олімпійської перемоги на Іграх у Ліллехаммері 1994 року, слава звалилася на тоді ще маленьку дівчинку, наче сніг на голову. А разом з нею посипалися рекламні пропозиції, привабливі контракти, багатозначні суми – і згодом переїзд в Америку.

Про те, що відбувалося з нашою національною героїнею далі, ми дізнавалися лише із суперечливих повідомлень заокеанської преси. Престижні льодові шоу, найрейтинговіші телепрограми, скандали, жахлива автоаварія, після якої фігуристці наклали 12 швів, і нарешті примусове лікування від алкогольної залежності. Оксана Баюл змогла залишити всі проблеми в минулому, сьогодні вона вродлива молода жінка із дещо дитячою щирістю, українським шармом і голлівудською усмішкою.

Дізнатися більше про першу в Україні володарку золотої олімпійської медалі ви зможете, подивившись програму «Обличчя країни. Оксана Баюл» у неділю 27 травня об 00:20 на каналі СТБ.