Film.UA розпочала знімання фільму «Головне – встигнути» для телеканалу СТБ

Телеканал СТБ

Сьогодні, 25 травня, кінокомпанія Film.UA розпочала знімання телевізійного художнього фільму «Головне – встигнути». Знімання картини проходитимуть у Криму та Києві й завершаться в червні 2007 р. Фільм демонструватиметься на телеканалі СТБ.

Режисер фільму – Лев Карпов («Квіти для снігової королеви», «Мости серцеві»). Головні ролі виконають актори Тетяна Васильєва («Найчарівніша та найпривабливіша», «Здрастуйте, я Ваша тітка»), Марія Порошина – (на фото) («Нічний дозор», «Бригада», «Завжди кажи завжди») і Олександр Сємчев («Небо в алмазах», «Кордон», «Зупинка на вимогу»).

Картина демонструватиметься в ефірі телеканалу СТБ. Нагадаємо, що 29 березня телеканал СТБ і кіногрупа Film.UA уклали угоду про передачу каналу прав на показ прем'єрних проектів і пакету телевізійних фільмів, зроблених за участі групи в 2006-2007 рр. До планів Film.UA на 2007 р. входить створення 25-30 телевізійних фільмів, 20-30 годин телевізійних серіалів, запуск 2-3 проектів у жанрі «теленовели» і участь у 2 кінопрокатних проектах.

Бюджет виробництва телефільмів компанією, за словами директора з маркетингу та PR кіногрупи Film.UA Group Ольги Боровських, становить від $250 до $450 тис.

http://www.mediabusiness.com.ua/news/7881.html